Blog

Oświadczenie w spawie zamówienia

Aktualizacja: z dnia 10. stycznia: otrzymano drogą mailową potwierdzenie zgłoszenia reklamacyjnego. Przeklejam treść wiadomości 1:1 z brakiem znaków polskich z usunięciem danych osobowych, tak, jak otrzymałam w e-mailu:

Od: Poczta Polska S.A. Ereklamacje [mailto:noreply@poczta-polska.pl]
Wysłano: 10 stycznia 2020 00:56
Do: asket@tlen.pl
Temat: Potwierdzenie zg³oszenia reklamacyjnego

 

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

W związku z pomówieniami i oszczerczymi kłamstwami jakobym „ukradła” przesyłkę na 130 zł  oraz szantażem wypisywanym do mnie przez niejaką pracownicę Hannę N.W. Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie informuję uprzejmie, że 27 listopada złożyła ona prywatne zamówienie na papiery za 130 zł. Zamówienie zostało wysłane paczką pocztą polską zgodnie z danymi przesyłki na adres poniżej. 02 grudnia br – scan poniżej

 

Zgodnie z dokumentem potwierdzenia zostało odebrane 03 grudnia na co jest dowód w postaci rejestracji poczty polskiej. Scan poniżej. Tutaj jest także link prawidłowy do monitoringu i każdy może sprawdzić nr przesyłki z kodu kreskowego 00359007733182591340 tutaj: https://emonitoring.poczta-polska.pl/

Na moje zapytanie na poczcie co się stało z przesyłką, poczta potwierdziła, że została odebrana i na tym koniec. Poczta, ani ja nie jestem w stanie dowiedzieć się, co stało się z przesyłką. Na poczcie dowiedziałam się także, że reklamacji nie można wykonać, ponieważ przesyłka została doręczona. Nie mam także podstawy, aby zwrócić pieniądze za towary, które zostały prawidłowo odebrane.

Wobec kłamliwych  i oszczerczych wypowiedzi kierowanych pod moim adresem i pogardliwych stwierdzeń godzących w moje dobre imię, jakobym działała w złej intencji  i „cyt. że okradła Pani pacjentów Instytutu i sam Instytut na ” na130 zł informuję iż powyższe dokumenty w postaci dowodu przesyłki oraz informacje monitoringowe świadczą o czymś przeciwnym. Nie mogłabym sobie samej wysłać przesyłki do Instytutu nazywając się pani Hanna N.

Nadmieniam, iż zamówienie zostało złożone z prywatnego e-maila – gmail.com oraz groźby pod moim adresem także zostały złożone z prywatnego e-maila – bez podpisu i funkcji pełnionej przez ww.osobę , natomiast nie mam żadnych dowodów, że Hanna N jest pracownicą Centrum Zdrowia Psychicznego i że kiedykolwiek tam pracowała. Zatem, przesyłka mogła zostać dostarczona, a w.w. pani z niewiadomego powodu próbuje zniszczyć moją reputację i moje dobre imię.

Dlatego: Na podstawie art. 24 par. 1 kodeksu cywilnego żądam natychmiastowego zaprzestania naruszania moich dóbr osobistych przez panią Hannę N.W.

 

Dodaj komentarz