Decoupage Blog i Szkoła Asket

Warsztaty Malowanie Mebli Shabby Chic

malowanie mebli

Warsztaty malowanie mebli I ich stylizacja

UWAGA!
Wszystkie kursy / warsztaty malowanie mebli z zakresu SHABBY CHIC – STARY SZYK ™ nie wymagają znajomości jakiegokolwiek kursu decoupage. Wtedy każdy, nawet osoba z ulicy może zapisać się na taki warsztat.

 

Przeczytaj poniżej wskazówki:

  • Nie trzeba znać się na technikach postarzania mebli, aby rozpocząć naukę w Szkole Shabby Chic. Nie jest to kurs renowacji mebli, a kurs artystycznego ich malowania, dekorowania i postarzania.
  • Jeżeli nie jesteś w stanie dołączyć do grupy na kurs grupowy zaznaczony w terminarzu, możesz umówić się na kursy i konsultacje indywidualne, w miarę wolnych terminów, w cenie 80 zł za godzinę.
  • Poniżej, tuż pod tym menu znajduje się tabela z programem warsztatów malowanie mebli w stylu vintage i shabby chic. Pamiętaj, że zawsze możesz zgłosić swój udział nawet w ostatniej chwili: tel. 508 26 26 32. e-mail asket@tlen.pl
  • Terminy warsztatów: Każdy warsztat sprawdź w TERMINARZU. Tam zawsze jest aktualny termin, a jeżeli np. kurs się już odbył zadzwoń i zapytaj o nowy termin.
  • REZERWACJA: Miejsca na kursy należy rezerwować za pomocą wpłaty zaliczki 80 zł na konto i jednocześnie zgłoszenie telefoniczne bądź e-mailem. Tylko telefoniczne bądź e-mailowe zgłoszenie nie gwarantuje miejsca na warsztatach, dlatego im wcześniej dokonasz wpłaty tym lepiej.  Wszystkie zgłoszenia proszę składać  telefonicznie Asket  +48 508 26 26 32 lub na adres:

asket@tlen.pl lub pracownia@pasjadecoupage.pl

  • Na warsztaty malowanie mebli weź ze sobą torbę, aby bezpiecznie dowieźć swoje piękne dekoracje bez szwanku do domu!
  • Podczas kursów w pracowni można się zaopatrzyć we wszystkie narzędzia materiały i preparaty. Weź ze sobą dodatkowe pieniądze oprócz honorarium za kurs, na wypadek gdybyś chciała kupić sobie pudełko do ozdobienia, czy jakiś papier. W pracowni nie można płacić kartą.
  • UWAGA! Pracownia jest czynna dopiero na 10 min przed rozpoczęciem kursu. Osoby, które przychodzą wcześniej muszą poczekać na zewnątrz budynku.
  •  Wszystkie programy warsztatów są moimi programami autorskimi wypracowanymi przez lata pracy i doświadczeń (chyba, że wyraźnie zaznaczam, że tak nie jest), i nie zezwalam nikomu, nawet moim kursantom na ich kopiowanie, przerabianie, nauczanie innych i wykorzystywanie w żaden sposób i do żadnych celów.

Zobacz kompleksowe szkolenie: „Szkoła Shabby Chic- Stary Szyk™– Malowanie i Postarzanie Dekoracyjne oraz Stylizacja Mebli i Przedmiotów”

Bogate doświadczenie oraz wiedza sprawiły, że zaufało mi setki klientów przez dwanaście lat mojej pracy i z ochotą uczęszczali na różne warsztaty i  kursy.  Każdy kurs lub warsztat to odrębny moduł, na którym dogłębnie można nauczyć się poszczególnych technik. Aktualna oferta wielu stopni kursów i kilkadziesiąt rodzajów warsztatów. W Szkole Decoupage możesz nauczyć się kompleksowo technik dekoracyjnych przedmiotów z decoupage na czele, a w Szkole Shabby Chic – malowania, dekoracji i stylizacji mebli.

warsztaty malowanie mebli

stylizacja mebli warsztaty

postarzanie mebli

Scroll to Top