Decoupage Blog i Szkoła Asket

Pracownia Decoupage

pracownia artystyczna decoupage Asket

Moja pracownia decoupage powstała z … niczego…, a tak naprawdę tylko z moich marzeń i z pasji do decoupage. Uwielbiam pasję w każdej postaci. To uczucie, które nierzadko gości w moim sercu i oby nigdy nie zniknęło. Kiedy rozpoczynałam swoją przygodę z decoupage nie miałam nawet kącika do swobodnej pracy decu, nie miałam dobrej pracy i pieniędzy na większe zakupy decoupażowe, ale mozolnie budowałam swoje życie krok po kroku, cegiełka po cegiełce.

Dzisiaj spoglądam na „swój pokój” wypełniony różnościami i sama się dziwię jak to się wszystko stało, że zarażam moją pasją innych 🙂

Chciałabym być dla Was źródłem inspiracji…

Wiele dzieje się w mojej pracowni. Poniżej zdjęcia z niektórych kursów i warsztatów, które prowadzę już od 12 oraz moje, podczas pracy.

Zdjęcia starej pracowni jeszcze przy ul. Puławskiej w Warszawie. Obecnie moja nowa pracownia w Leśnym Zakątku nie doczekała się jeszcze fajnych zdjęć. Na pewno niedługo się tutaj pojawią 🙂

Spotkania miłośników decoupage w Warszawie
produkty do decoupage

Warto zamknąć w fotkach chwile podczas twórczej pasji…

A poniżej kilka ujęć z „mojego pokoju”

Na wieszakach tylko niewielka część papierów, które leżą na płasko na stoliku obok i czekają na swoich pasjonatowych nabywców 🙂

pracownia decoupage

 

Sklep Decoupage

PAPIER Ryżowy Stamperia

Poniżej wycinek z moich decoupage – owych rupieci czyli, regał z częścią moich preparatów i materiałów. Tak naprawdę to tylko niewielka ilość.

Kreatywne zabawy z techniką decoupage

Tu kawałek regału z artykułami do zakupienia.

gdzie kupić manekina do decoupage

Tak wyglądała moja pracownia na ul. Puławskiej, jak wygląda nowa w Leśnym Zakątku w Stanisławowie? Sam sprawdź, serdecznie zapraszam!

GALERIA DECOUPAGE

Powyżej widok na część okna i stół – prawie zawsze z wyjątkiem kursów stoją na nim różne gadżety, które aktualnie mam na tapecie.

A poniżej przerobiona przeze mnie paterka. Tu ze słodkościami, które czekają na kursantów i pasjonatów odwiedzających moją pracownię.

słodki poczęstunek

korona vintage z różami

A to ja, w pracowni decoupage pokazuję przedmioty wykonane tą techniką, tutaj są kopyta szewskie:

spotkanie decoupage magiczna octava

Jeżeli nie jesteś moim kursantem, a chciałbyś pobyć w mojej pracowni trochę, zapraszam na spotkania pasjonatów decoupage o których więcej tutaj

Pracownia decoupage

z powodów niezależnych ode mnie, pracownia jako sklep w dniu dzisiejszym, czyli we wtorek 26 lutego będzie zamknięta. Za utrudnienia bardzo przepraszam.

1 thought on “Pracownia decoupage”

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top