Decoupage Blog i Szkoła Asket

Warsztaty Decoupage

Warsztaty Decoupage Warszawa

Bogate doświadczenie oraz wiedza sprawiły, że zaufało mi setki klientów przez dwanaście lat mojej pracy i z ochotą uczęszczali na różne warsztaty i  kursy decoupage oraz dekorowania mebli. Każdy kurs lub warsztat to odrębny moduł, na którym dogłębnie można nauczyć się poszczególnych technik. Aktualna oferta wielu stopni kursów i kilkadziesiąt rodzajów warsztatów. W Szkole Decoupage możesz nauczyć się kompleksowo technik dekoracyjnych przedmiotów z decoupage na czele, a w Szkole Shabby Chic – malowania, dekoracji i stylizacji mebli.

Poniżej, tuż pod tym menu znajduje się tabela ze szczegółowym programem kursów decoupage. Pamiętaj, że zawsze możesz zgłosić swój udział nawet w ostatniej chwili: tel. 508 26 26 32. e-mail asket@tlen.pl

Jeżeli nie jesteś w stanie dołączyć do grupy na kurs grupowy zaznaczony w terminarzu, możesz umówić się na kursy i konsultacje indywidualne, w miarę wolnych terminów, w cenie 80 zł za godzinę.

UWAGA! Pracownia jest czynna dopiero na 10 min przed rozpoczęciem kursu. Osoby, które przychodzą wcześniej muszą poczekać na zewnątrz budynku.

Wszystkie programy kursów poniżej są moimi programami autorskimi wypracowanymi przez lata pracy i doświadczeń (chyba, że wyraźnie zaznaczam, że tak nie jest), i nie zezwalam nikomu, nawet moim kursantom na ich kopiowanie, przerabianie, przystosowanie i wykorzystywanie w żaden sposób i do żadnych celów.

Terminy kursów: Każdy kurs sprawdź w TERMINARZU. Tam zawsze jest aktualny termin, a jeżeli np. kurs się już odbył zadzwoń i zapytaj o nowy termin.

Wszystkie zgłoszenia proszę składać na adres:

asket@tlen.pl lub pracownia@pasjadecoupage.pl

lub telefonicznie: Asket  +48 508 26 26 32

Miejsca na kursy należy rezerwować za pomocą wpłaty zaliczki 80 zł na konto
i jednocześnie zgłoszenie telefoniczne bądź e-mailem. Tylko telefoniczne bądź e-mailowe zgłoszenie nie gwarantuje miejsca na warsztatach, dlatego im wcześniej dokonasz wpłaty tym lepiej.

Podczas kursów w pracowni można się zaopatrzyć we wszystkie narzędzia materiały i preparaty do decoupage, a także w papiery i pojedyncze serwetki. Weź ze sobą dodatkowe pieniądze oprócz honorarium za kurs, na wypadek gdybyś chciała kupić sobie pudełko do ozdobienia, czy jakiś papier. W pracowni nie można płacić kartą. Wybór jest naprawdę duży.

Na kurs weź ze sobą torbę, a w przypadku jajek czy bombek jakieś pudełko, aby bezpiecznie dowieźć swoje piękne dekoracje bez szwanku do domu!kursy decoupage kursy dekupażu w Warszawie warsztaty decoupage kursy decoupage Warszawa szkolenia decoupage decoupage warszawa

Scroll to Top