Decoupage Blog i Szkoła Asket

Głosuj na Najpiękniejszy Koszyczek na Truskawki!

Głosuj na Najpiękniejszy Koszyczek na Truskawki!

Szukamy Zwycięzcy Wyzwania Koszyczkowego! Głosujcie!

Drogie miłośniczki rękodzieła!

Nadszedł czas, aby zaprezentować Wam niezwykłe prace uczestniczek naszego wyzwania #koszyczeknatruskawki! Każda z Pań wykazała się ogromną kreatywnością i talentem, tworząc przepiękne koszyczki, które zachwycają swoim urokiem i starannością wykonania. Teraz to Wy możecie zdecydować, która z tych prac zasługuje na miano najpiękniejszej!

Romantyczne papiery Asket

Z przyjemnością przedstawiamy Wam prace sześciu wspaniałych uczestniczek (tu jest link do wyzwania) :

  1. Ewy Mikutowicz,
  2. Danuty Krakowiak,
  3. Hani Ljajić,
  4. Grażyny Bilon,
  5. Katarzyny Koszalik i
  6. ponownie Danuty Krakowiak.

Każda z nich włożyła serce i duszę w swoje dzieło, co widać na załączonych zdjęciach.

Głosowanie odbywa się na naszej grupie asket.blog i potrwa do piątku do godz. 24:00. Zachęcamy Was do obejrzenia zdjęć i oddania głosu na koszyczek, który najbardziej Wam się podoba.

Zobaczcie prace uczestniczek poniżej i dołączcie do głosowania!

Poniżej wstawię tu po 3 zdjęcia prac uczestników wyzwania, aby w jednym miejscu można było obejrzeć wszystkie prace. Ilość zdjęć nie była wyznaczona, stąd w hasztagu ilość zdjęć może być więcej # koszyczeknatruskawki

Prezentacja uczestniczek wyzwania #koszyczeknatruskawki

1. Ewa Mikutowicz

Pierwszą uczestniczką, którą chcemy Wam przedstawić, jest Ewa Mikutowicz. Jej koszyczek na truskawki zachwyca delikatnością i precyzją wykonania. Ewa wykorzystała piękne, pastelowe kolory i subtelne motywy, które nadają koszyczkowi wyjątkowy urok. Ewa użyła papieru klasycznego z serii classica nr ED427

oraz farb asket.

Zobaczcie sami na zdjęcia poniżej i oceńcie, jak wspaniale prezentuje się jej praca! Jeśli podoba Wam się koszyczek Ewy, oddajcie na niego głos na naszej grupie asket.blog.

Romantyczne papiery Asket

2. Danuta Krakowiak

Kolejną wspaniałą uczestniczką jest Danuta Krakowiak. Danuta zachwyciła nas swoją kreatywnością i starannością w wykonaniu koszyczka w typowo letnim klimacie ze słonecznikami i smakowitymi malinami z papieru klasycznego ED314  Jej kompozycja kolorów i motywów jest po prostu niezwykła!

Spójrzcie na zdjęcia jej pięknej pracy i nie zapomnijcie oddać głosu, jeśli koszyczek Danuty podbił Wasze serca. Głosowanie odbywa się na naszej grupie asket.blog.

Romantyczne papiery Asket

3. Hania Ljajić

Trzecią uczestniczką, którą chcemy Wam przedstawić, jest Hania Ljajić. Jej koszyczek jest pełen żywych kolorów i radosnych motywów, które od razu przyciągają wzrok. Hania stworzyła coś naprawdę wyjątkowego z cytryną i lawendą z najnowszego papieru ryżowego RD522

Zobaczcie, jak pięknie prezentuje się jej koszyczek na zdjęciach poniżej. Jeśli koszyczek Hani Wam się podoba, koniecznie oddajcie na niego głos na naszej grupie asket.blog.

Romantyczne papiery Asket

4. Grażyna Bilon

Grażyna Bilon to kolejna utalentowana uczestniczka naszego wyzwania. Jej koszyczek to prawdziwe dzieło sztuki – elegancki, z doskonale dobranymi motywami letnich maków i kolorami. Grażyna wykonała swoją pracę z ogromną precyzją. Grażynka użyła papieru klasycznego ED429B

Podziwiajcie piękny koszyczek Grażyny na zdjęciach poniżej i jeśli Was zachwycił, oddajcie na niego głos na naszej grupie asket.blog.

Romantyczne papiery Asket

5. Katarzyna Koszalik

Następna uczestniczka to Katarzyna Koszalik, która stworzyła przepiękny koszyczek pełen subtelnych detali i harmonijnych kolorów. Katarzyna wykorzystała swoje umiejętności, aby stworzyć coś naprawdę wyjątkowego. Użyła dwóch ryżowych papierów z naszej najnowszej kolekcji:  RD506 oraz RD520B

Spójrzcie na zdjęcia poniżej, aby zobaczyć, jak niesamowicie wygląda jej koszyczek. Jeśli Wam się podoba, oddajcie głos na Katarzynę na naszej grupie asket.blog.

Romantyczne papiery Asket

6. Danuta Krakowiak

Danuta Krakowiak po raz kolejny udowodniła, że ma niesamowity talent. Jej drugi koszyczek jest równie piękny jak pierwszy, pełen delikatnych wzorów clematisów i starannie dobranych kolorów. Danuta zaskakuje nas swoją kreatywnością! Użyła papieru klasycznego z serii ED126

Zobaczcie zdjęcia poniżej i jeśli koszyczek Danuty zyskał Wasze uznanie, oddajcie na niego głos na naszej grupie asket.blog.

 

Romantyczne papiery Asket

Teraz nadszedł czas, abyście Wy, nasi drodzy czytelnicy, pomogli nam wyłonić zwycięzcę. Głosowanie odbędzie się na naszej grupie asket.blog na Facebooku. Aby oddać swój głos, wystarczy kliknąć na opcję osoby, na którą chcecie zagłosować.

Ogłoszenie zwycięzcy planujemy na 13 lipca w godzinach wieczornych. Nagroda jest naprawdę wyjątkowa, więc warto wziąć udział w głosowaniu i wesprzeć naszych utalentowanych twórców.

Link do grupy, gdzie odbędzie się głosowanie: https://www.facebook.com/groups/asket.blog

Post do głosowania na tej grupie jest tu: https://www.facebook.com/groups/asket.blog/posts/3660283877615033/

Dziękujemy Wam za Wasze wsparcie i zaangażowanie w naszej grupie. Trzymajcie kciuki za naszych uczestników i do zobaczenia na ogłoszeniu wyników!

Serdecznie pozdrawiam,
Asket

Jeśli chcesz zobaczyć w sklepiku wszystkie papiery, których użyli uczestnicy wyzwania, możesz przejść poniżej:

Przechodzę do sklepu z papierami

W sklepie aktualnie jako nowość pojawiła się także promocja 50% na nowy kurs online Eleganckie Lampy z Butelki – Zobacz szczegóły

Przechodzę do informacji o kursie
Romantyczne papiery Asket

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top