Decoupage Blog i Szkoła Asket

KURS DECOUPAGE NA MATERIALE I ŚWIECY

Decoupage Profesjonalny


KURS DECOUPAGE NA MATERIALE I ŚWIECY

decoupage na materiale, decoupage na świecy

Status aktualny

Wymaga umiejętności podstawowych, najlepiej poprzedzonych kursem podstawowym cz.I i II

poziom trudności „1”

KURS objęty jest prawem autorskim: copyright © Asket 2017

KURS TRWA: 6,5 godziny

(w soboty i niedziele kurs trwa zawsze w godz.11-17.30)
INWESTYCJA: 280 zł

Zgłoś swój UDZIAŁ:

OPIS KURSU:

Kurs Decoupage Na Materiale i Decoupage na Świecy

Na tym kursie nauczymy się dekorować nietypowe powierzchnie metodą decoupage, takie jak świeca – czyli tłusta powierzchnia i materiał – czyli elastyczna powierzchnia. Nauczymy się jakich preparatów i narzędzi używać oraz jak zabezpieczać prace, aby były trwałe.
Ozdobimy tym razem jedną dużą wysoką i grubą świecę oraz pracę na materiale. Czasem jest to torba, fartuszek, poduszka, czy woreczki na prezenty. Poniżej przykładowe prace.
Na świecy nauczymy się techniki cieniowanego tła oraz jak wykorzystywać świąteczne ozdobniki aby świeca miała charakter typowo świąteczny- można też udekorować świecę w wydaniu całorocznym.
Na materiale nauczymy się jakimi farbami malować oraz naklejać motywy zarówno z serwetki jak i z papieru. Opowiemy także o technice transferu na materiale. Nauczymy się wykorzystywać technikę szablonów. Wykonamy pracę na materiale metodą kolażową. Prace wykończymy specjalnego rodzaju farbami konturowymi.

kurs decoupage na materiale

W cenę kursu wliczone są:
1. Wszystkie Materiały i preparaty do wykonania dekoracji.
2. Wiedza i instruktaż czyli know-how jak to zrobić.
3. W ramach kursu wykonasz krok po kroku dwa przedmioty, świecę i pracę na materiale, które ozdobione i gotowe do polakierowania zabierzesz do domu. Weź ze sobą dodatkową torbę!

Poniżej przykładowe prace:     decoupage na materiale torba wykonana techniką decoupage na materiale dekupaż na materiale torba decoupage  decoupage na materiale kurs decoupage na świecy decoupage na świecy świeca świąteczna decoupage
decoupage na materiale

Jeżeli chesz się zapisać na kurs lub masz jakieś pytania, prosimy o kontakt:

    Zobacz aktualnie co dzieje się na kursach

    Scroll to Top