WARSZTATY ŚWIĄTECZNE WIELKANOC 2017-10-09T23:54:18+02:00

kurs jak zrobić bombki

KURSY I WARSZTATY  ŚWIĄTECZNE WIELKANOC

Kursy i Warszaty Świąteczne Wielkanoc – Decoupage Ozdabianie JAJEK i WYDMUSZEK

W ramach zakresu świątecznych kursówwielkanocnych mamy do zaproponowania kilka warsztatów z różnymi technikami dekoracyjnymi – nie tylko wydmuszek.  Kliknij poniżej na linki, aby zobaczyć dokładny opis warsztatów i kursów:

KURS DECOUPAGE BOMBKOWE SZALEŃSTWO cz.I

KURS DECOUPAGE BOMBKOWE SZALEŃSTWO cz.II

KURS DECOUPAGE BOMBKOWE ZŁOCENIA

KURS DECOUPAGE BOMBKOWY MISZ MASZ

KOMPLEKSOWE SZKOLENIE 60 godz. – “SZKOŁA DECOUPAGE – EDYCJA ŚWIĄTECZNA

Jeżeli jesteś zainteresowany kompleksowym szkoleniem z ozdób choinkowych, mamy propozycję 60-godzinnego Kursu w ramach Szkoły Decoupage – “Edycja Świąteczna – Christmas Edition”. Nauczysz się tam zdobienia różnymi technikami nie tylko bombki. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

P0zostałe świąteczne-gwiazdkowe warsztaty i kursy są w linku tutaj

Przeczytaj najpierw informacje ogólne:
Pamiętaj, że jeżeli termin Ci nie odpowiada, zawsze możesz zgłosić swoją chęć udziału w innym terminie. Zdarza się, że terminy są przesuwane. Możesz także zgłosić swój udział nawet w ostatniej chwili: tel. 508 26 26 32.

Zgłoś swój udział w warsztacie: najlepiej telefonicznie: 508 26 26 32 lub e-mailem: (np. asket@tlen.pl) pracownia@pasjadecoupage.pl lub asket@tlen.pl

1.W cenę każdego warsztatu wliczone są:
a. Wszystkie Materiały i preparaty do wykonania dekoracji.
b. Wiedza i instruktaż czyli know-how jak to zrobić.
c. W ramach kursu wykonujesz krok po kroku wskazane w opisie prace, które po udekorowaniu zabierasz ze sobą do domu.
2. Na warsztat weź ze sobą torbę, albo pudełko np. po butach, aby bezpiecznie zabrać swój udekorowany przedmiot do domu. Np. w przypadku bombek dobrze jest wziąść ze sobą pudełko po butach.
3. Każdy KURS/WARSZTAT objęty jest prawem autorskim: “copyright © Asket 2006-2017 i jego kopiowanie i powielanie w jakiejkolwiek postaci jest zabronione i będzie karane.
4. Tuż po zajęciach będzie możliwość zaopatrzenia się różne materiały, papiery, serwetki i narzędzia do decoupage. W tym celu trzeba wziąć ze sobą dodatkową gotówkę. (nie można płacić kartą)

  “SZKOŁA DECOUPAGE- OZDOBY WIELKANOCNE” w Art Szkole Asket to – kompletne szkolenie (zawierające 60 godzin), dzięki któremu nabędziesz solidną wiedzę i praktykę w zakresie zdobienia wydmuszek, jajek i innych wielkanocnych ozdób.

Zgłoszenia tel. 508 26 26 32

 

Poniżej kilka wielkanocnych dekoracji, które można wykonać na warsztatach świątecznych u Asket:

Jeżeli chesz się zapisać na kurs lub masz jakieś pytania, prosimy o kontakt:

Zobacz aktualnie co dzieje się na kursach

1710, 2017

Kursy dekorowania bombek 2017

Decoupage Kursy|

Zapraszam na jak co roku prawdziwe BOMBKOWE SZALEŃSTWO, czyli kursy dekorowania bombek i nie tylko! W tym sezonie mamy przygotowane dwa terminy całkowitego 6 dniowego szkolenia z dekorowania ozdób choinkowych: [...]

2104, 2017

Kurs Shabby Chic – Farby Kredowe

Decoupage Kursy|

Jak Malować Farbami Kredowymi? W najbliższą niedzielę 23 kwietnia w godz. 11.00-18.00 odbędzie się fajny warsztat malowania mebli shabby chic i w stylu vintage z farbami kredowymi, na który zapraszam [...]