Decoupage Blog i Szkoła Asket

1 czerwca Zrób prezent swojemu wewnętrznemu dziecku…

Dzisiaj o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie dla pasjonatów decoupage. Jest to pierwsze spotkanie tego typu i zupełnie nie wiem ile przyjdzie osób.

Kilka osób pytało mnie, dlaczego 1 czerwca, przecież jest dzień dziecka. Tak jest dzień dziecka, a każdy z nas jest w pewnej części dzieckiem. Przynajmniej każdy nim był 🙂 Decoupage (i inne sztuki rękodzielnicze) pozwala nam na odbudowanie swojej więzi z dzieckiem które jest w nas, dzieckiem, które jest szczęśliwe, gdy jest wysłuchane. Z dzieckiem, które odrzucone potafi zaszyć się gdzieś głęboko i nie daje o sobie znać nawet przez wiele lat. To wtedy życie nas przytłacza i motamy się próbując przechodzić od jednego problemu do drugiego. Często nie zastanawiamy się dlaczego tak jest.

Pomyślmy teraz co nam sprawia przyjemność. Jaka czynność jest dla nas wyzwaniem i samą radością, jakie działania powodują że się uśmechamy i jesteśmy z siebie dumni? Kiedy i w jakich okolicznościach nasz wewnętrzny brzdąc jest szczęśliwy?

Ważne jest dla nas w tym dniu, aby to sobie uświadomić… Każdy z nas jest w 100% dzieckiem, tym samym które było kilkadziesiąt lat temu, tylko z większym bagażem doświadczeń.

Dlatego jeśli jesteś zapaloną decupażystką, podczas tej pracy dobrze się bawisz, a dekorowanie sprawia Ci ogromną satysfakcję – zrób prezent swojemu wewnętrznemu dziecku… przyjdź na spotkanie i baw się razem z nami.

1 thought on “1 czerwca Zrób prezent swojemu wewnętrznemu dziecku…”

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top