Decoupage Blog i Szkoła Asket

7-lecie bloga – rozdawajka – szkatułka z fiołkami

 Dzisiaj dokładnie mija 7 lat od kiedy pojawił się pierwszy wpis na moim blogu. Siedem lat to bardzo dużo czasu, szczególnie dla mnie, bo jestem osobą, która bardzo szybko nudzi się różnymi nowościami. Prawdę mówiąc nigdy nie myślałam, że tak długo będę go prowadzić, a już na pewno nie przypuszczałam, że stanie się on jednym ze sposobów na moją pracę.

Siedem lat to idealny okres na podsumowanie, bo co siedem lat zmieniają się często nasze priorytety, nasze życie, czy nasze uczucia. Nie bez podstaw co siedem lat związki przeżywają swoje kryzysy, a psycholodzy pracy zalecają zmianę posady. 7 lat to magiczna liczba.

Przez cały ten okres prowadzenia bloga dopadały na mnie różne fale uczuć z nim związanych, zaczynając od euforii, a kończąc na zwątpieniu. Piszę to szczególnie dlatego, że większość osób zaglądających tutaj widzi tylko wynik końcowy. Tylko otoczkę pięknie oprawioną i podaną czytelnikowi, ale niestety nie zawsze jest tak pięknie. Wiele razy zdarzały się sytuacje, w których poważnie myślałam o usunięciu bloga, który często przysparzał mi więcej wrogów niż bym przypuszczała. Przede wszystkim stałam się osobą która pokazała swoją twarz i przez to zaczęła być w jakiś dziwny sposób „narażona” nie tylko na miłe i sympatyczne gesty w postaci gratulacji z ładnie prowadzonego bloga, ale także na akty wrogości w postaci zazdrości, słownego szykanowania i opowiadania kłamstw na temat mojej osoby i mojej działalności.

Dlatego siedem latek mojego bloga traktuję bardzo poważnie jako sukces, że wytrwałam mimo wszystko, pisząc ostatnio o wiele rzadziej, ale jednak zachowując tę cząstkę mojego życia w internecie. Bardzo się z tego cieszę i dalej zamierzam  uzupełniać w nim wpisy zachowując także jego osobisty charakter.

Dla wszystkich czytelników bloga, szczególnie dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją zabawę w decoupage (a swoją drogą ciekawe czy są tacy, którzy od początku śledzą mojego bloga :)) mam niespodziankę w postaci mojego filmu instruktażowego o decoupage.

film instruktażowy decoupage

Wylosuję 3 osoby, które otrzymają po filmie, który można oglądać zarówno na komputerze jak i na DVD na telewizorze) Oczywiście ja pokrywam także przesyłkę na terenie Polski.

UWAGA!

Dodatkowo osoba, którą pierwszą wylosuję otrzyma do filmu szkatułkę zrobioną podczas kręcenia tego filmu. Wykończyłam ją ostatnio lakierem i konturówką. Teraz prezentuje się tak:

 szkatułka retro z fiołkami - technika serwetkowa

Osoby, które mają swoje blogi, proszę o zamieszczenie na swojej stronie informacji o rozdawajce oraz o wpisanie komentarza pod tym wpisem wraz ze swoimi danymi oraz adresem mailowym.

motyw fiołków - technika serwetkowa

Osoby, które nie mają swoich blogów także mogą wziąć udział w zabawie, ale muszą obowiązkowo wpisać w komentarzu swoje imię i nazwisko, e-maila oraz miejscowość z której pochodzą.

Jeżeli nie będzie wszystkich tych informacji – nie będę tych osób brała pod uwagę w losowaniu.

Na komentarze czekam do 11 sierpnia, potem zamknę możliwość komentowania, a losowanie zrobię po powrocie z wakacji!

szkatułka retro z fiołkami - technika serwetkowa

Podaję przykład komentarza:

„Cześć, tu Anna Krasowska z Ciepielnic,  mail : akras@tlen.pl,”

 

szkatułka retro z fiołkami - technika serwetkowa

Dzisiaj do godziny 15ej u nas padało, pozdrawiam z wypogadzającego się już nieba 🙂

 deszczowa Łeba

 

—————————————————

decoupage kurs1 thought on “7-lecie bloga – rozdawajka – szkatułka z fiołkami”

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top