Decoupage Blog i Szkoła Asket

Aktualności

Jest obecnie najbardziej gorący okres dla decoupażujących, stąd bardzo mało czasu poświęcam na bloga 🙁
Najnowsze informacje, które zainteresują panie, które spotykają się u mnie w pracowni co miesiąc: muszę przenieść nasze spotkanie z 7 na 14 grudnia. Czternasty jest to „ostatni dzwonek”, żeby się spotkać i większość pewnie będzie zajęta porządkami i gorączkowym poszukiwaniem prezentów jednak 7 grudnia nie będzie mnie w Warszawie, więc spotkanie nie może się odbyć. Jeżeli na spotkanie 14 grudnia – mailem nie zgłosi się przynajmniej 5 osób spotkania 14 grudnia nie będzie, dlatego proszę, jeżeli chcecie spotkać się w tym roku i złożyć sobie życzenia – to proszę o informację na maila. W sobotę wieczorem 13-go umieszczę na blogu info, czy się spotkamy. Nie chciałabym, aby osoby „pocałowały przysłowiową klamkę”.

 Druga sprawa, to moja galeria na stronie www.pasjadecoupage.pl, która od wczoraj się nie wyświetla. Transfer danych na serwerze, na którym utrzymuję galerię przekroczył tzw. miesięczny limit i strona została zablokowana. Od 1 grudnia strona znowu będzie się wyświetlać, dlatego proszę o cierpliwość. Obecnie zrobiłam przekierowanie na bloga, aby nie było pustej strony.

 Trzecia sprawa to ostatni kurs decoupage w tym roku, który odbędzie się 13 grudnia – w sobotę. Na 29 listopada nie ma już miejsc, więc osoby, które chciałyby jeszcze w tym roku zaznajomić się z tą techniką, mają właśnie ostatnią szansę 13 grudnia. Wcześniej niestety nie mogę, gdyż do 10 grudnia prowadzę kursy poza Warszawą.

W przyszłym roku zamierzam więcej czasu poświęcić na kursy poza Warszawą. Jeżeli masz możliwości załatwienia lokalu w danej miejscowości i zbierzesz grupę min. 10 osób – skontaktuj się ze mną. Podam warunki współpracy.

Poniżej zdjątko świecy, którą zrobiłam na ostatnim spotkaniu decoupażystów

świeca decoupage

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top