Decoupage Blog i Szkoła Asket

Bajeczny Lampion Świąteczny – Nowy Mikołajkowy Warsztat

Bajeczny Lampion Świąteczny – Nowy Mikołajkowy Warsztat

Facebookowy Kurs Decoupage Online – Lampion Świąteczny

Choć gorączka zakupów z czarnej środy trwa, to chciałabym przedstawić nowy warsztat świąteczny online na Facebooku.Tym razem postanowiłam zrobić warsztat online na żywo – (pod warunkiem, że Facebook lub zły zasięg nie pokrzyżuje nam planów) w mikołajkowy wieczór!

Oczywiście będzie można taki warsztat obejrzeć sobie później wielokrotnie zostanie zapisany, a grupa, w której będzie warsztat zostanie udostępniona przez rok.

Powyżej i poniżej kilka fotek z mojej pracowni sprzed wielu lat, gdy wymyśliłam lampion, który cieszył się ogromną popularnością. Nawet dzisiaj.

Lampion decoupage na boże narodzenie
Lampiony świąteczne Asket

Dlatego postanowiłam także taki lampion z Wami udekorować – i podzielić się doświadczeniem i wiedzą. Dla wszystkich, którzy nie mogą przyjechać do mnie bezpośrednio do pracowni do Leśnego Zakątka: czy masz 500 km, czy tylko 2 km- w Mikołajki, lub później usiądź wygodnie w fotelu, w swojej pracowni przy stole i obejrzyj, a nawet udekoruj ze mną lampion. Jeżeli  wykupisz kurs wcześniej – 4 grudnia dostaniesz informację jakie materiały należy przygotować, aby wykonać ze mną lampion na LIVE.

Bajeczny Lapion świąteczny
Lampion na gwiazdkę – dekoracja stołu

Tylko do niedzieli wielka zniżka na Warsztat z Lampionem:  Wykup warsztat lub warsztaty i zapłać do 2 grudnia. od 3-6 grudnia warsztat będzie kosztował 55 zł, a od 7 grudnia standardowo będzie kosztował 80 zł

tutaj: Przejdź do sklepu z zakupieniem kursu

Dostęp do kursu otrzymujesz po wpłynięciu opłaty na nasze konto.

kurs dekorowania lampionu

Podsumowujmy zatem. Biorąc udział w Warsztatcie Online:

  1. Otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, w której możesz dyskutować, wymieniać się wskazówkami w zakresie omawianego tematu.
  2. Przejdziesz ze mną przez cały proces kreowania dekoracji wg poszczególnych etapów w live żywo, bowiem warsztat odbędzie się na żywo w Mikołajki 6 grudnia o godz. 20.00. Jednak Nie musisz brać udziału w Live na żywo, gdyż otrzymasz:
  3. Dostęp do nagranego warsztatu wraz z komentarzami na 1 rok, gdzie będziesz mogła dzielić się informacjami z innymi użytkownikami grupy.
Na warsztacie udekoruję od a do z lampion z dużego kielicha – oraz pokażę 3 sposoby na wykończenie nóżki.
Jak widać na załączonych fotkach Bajecznych Lampionów udekorowałam niezliczoną ilość i postanowiłam się podzielić się moimi doświadczeniami z Wami.
Opowiem także jak powstał pomysł na tego rodzaju lampion ponad 12 lat temu i o moich pierwszych trudnościach z jego dekorowaniem. Powiem także do czego służył mi minutnik i jakie są sposoby na poradzenie sobie z obłą powierzchnią lampionu.
warsztaty decoupage online
decoupage lampiony z kieliszków

 

  • Pamiętaj, że: Wykupujesz warsztat online, który jest umiejscowiony na Facebooku, zatem upewnij się, że masz na Facebooku aktywne konto, bowiem po zakupieniu warsztatu w sklepie, wyślij na Facebooku do „Magdalena Asket” zaproszenie do grona znajomych – w ten sposób będziemy mogli dodać Cię do grupy z warsztatem.

własnoręczne dekoracjie
rękodzieło na boże narodzenie

lampion świąteczny asket

 

technika serwetkowa decoupage

tutaj: Przejdź do sklepu z zakupieniem kursu

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top