Bomboniery z efektem marmuru i brązu

||Bomboniery z efektem marmuru i brązu

Jak obiecałam wstawiam na szybko kilka zdjątek szklanych bombonier wykonanych przez uczennice Szkoły Decoupage. Są w stylu „pałacowym”, jak na bomboniery przystało :).

 

decoupage bomboniera

decoupage szklana dekoracja z efektem marmuru i brązu

Kolorystyka i wzory zostały wybranie przez uczennice.

Papiery z kolekcji Asket Design Collection ED.

Szkolenie - kurs decoupage na szkle z efektem marmuru

Szkolenie - kurs decoupage na szkle z efektem marmuruNa bombonierach oprócz techniki decoupage klasycznego zostały zastosowane dwie techniki malarskie: imitacja marmuru i imitacja brązu. Warsztaty z z bombonierą (inny kształt) odbędą się w najbliższy czwartek, 23 lipca, w godz. 11.00-18.00 (cena 280 zł) Jeżeli ktoś chciałby do nas dołączyć, to można się zapisać telefonicznie: 508 26 26 32.

Kursy decoupage w WarszawieKursy decoupage w WarszawieW piątek 24 lipca, w godz. 11-17.30 natomiast odbędzie się warsztat  „Obraz Collage Shabby-Chic na płótnie” (cena 280zł)przykładowe prace tutaj i tutaj i tutaj

a w sobotę 25 lipca w godz. 11-16.00 odbędzie się ostatni warsztat przed urlopem Lampa z butelki z efektem metalu przykładowe zdjęcia tutaj . (cena 280zł)

Jeżeli ktoś chciałby do nas dołączyć, to można się zapisać telefonicznie: 508 26 26 32.

Po tym warsztacie pracownia będzie nieczynna z powodu urlopu włącznie do 16 sierpnia.

P.S.

Losowanie fartuszków zrobię pod koniec tygodnia i podam kto wylosował na blogu.

Pozdrawiam serdecznie

Asket

One Comment

  1. magicznaoctava 23 lipca 2015 at 22:52 - Reply

    Prace są uczennic, więc nie są wykończone, czyli polakierowane. Bez tego to około 7 godzin pracy, a z lakierowaniem trzeba liczyć więcej.

Napisz komentarz