Decoupage Blog i Szkoła Asket

Bon Prezentowy na kurs lub warsztat decoupage

Przed świętami jednym z ciekawych i popularnych prezentów jest zaproszenie – bon prezentowy na kurs lub warsztat, ewentualnie na zakupy, jaki można zakupić w mojej pracowni. Szczególnie panowie, którzy chcą zrobić przyjemną gwiazdkową niespodziankę swojej drugiej połowie często korzystają z tego rodzaju pomysłu na prezent. Dlatego zapraszam wszystkie osoby, które jeszcze nie zdecydowały się na prezent dla swojej bliskiej osoby, a wiedzą, że lubi ona decoupage, czy np. dekorowanie wnętrz na przemyślenie tej propozycji.

bon prezentowy - kurs decoupage

 

Bon świąteczny to świetny prezent dla osób, które uwielbiają rękodzieło i decoupage. Na pewno takim prezentem zrobisz piękną niespodziankę swojej żonie, mamie, córce!

Spraw swoim bliskim i znajomym zaproszenie na kurs lub bon na zakupy!

Zaproszenie na kurs


Szczególnie w okresie świątecznym, dla osób, które chciałyby podarować kurs komuś bliskiemu, wystawiamy BON PREZENTOWY – tzw. ZAPROSZENIE na kurs, na ozdobnym kartonie (obwiązany wstążką rulon), po wpłacie całości za kurs lub warsztat na konto. Bon może dotyczyć konkretnego kursu i terminu lub może być bardziej ogólny dotyczyć wyboru jednego z kilku stopni kursów itd. Bon zawiera czas na realizację np. 3 miesiące oraz wybór kursów czy warsztatów z zakresu oferty. Bon może opiewać na określoną kwotę itd. Wszystko można ustalić indywidualnie. Bon najczęściej wystawiam na 3 miesiące, ale można też na dłuższy okres czasu np. 6 miesięcy.

Zaproszenie wypisuję zawsze na imię i nazwisko osoby obdarowywanej i nie można go zamienić na zakupy, czy wymienić z powrotem na pieniądze.

 

Bon PREZENTOWY na zakupy

Dla osób, które chciałyby sprezentować komuś upominek w postaci zakupów w sklepie stacjonarnym, mogę wystawić bon prezentowy, na ozdobnym papierze na określoną kwotę (minimalna kwota to 100 zł). Bon taki ma czas realizacji 2 lub 3 miesiące od zakupu.

Proszę szczegóły ustalić ze mną tel.: 508 26 26 32 lub e-mailem asket@tlen.pl


Poniżej sekeretarzyk zrobiony na jednym z kursów decoupage : „sekretarzyk collage” czyli decoupage z pastą strukturalną.

decoupage z pastą strukturalną

bon prezentowy na zajęcia szkolenie decoupage

Jutro, czyli we wtorek pracownia otwarta jak zwykle od godz. 13 do 19ej. Można zrobić jeszcze zakupy, obowiązuje wyprzedaż jak w poprzedni wtorek i piątek tutaj

Ostatni raz przed świętami pracownia jako sklep będzie otwarta jeszcze w piątek. PO tym czasie nastąpi przerwa świąteczna do 29 grudnia.

Pozdrawiam serdecznie

Asket

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top