Decoupage Blog i Szkoła Asket

Choinka prosto z pracowni i życzenia na Nowy Rok 2013

Moi drodzy czytelnicy, koniec roku zbliża się wielkimi, przeogromnymi krokami do nas. U mnie dosłownie dobija się do drzwi.

Na zakończenie roku, większość z nas robi zawsze jakieś podsumowanie, nie wiem czy to dobrze.

Planując na kolejny rok dobrze spojrzeć okiem krytyka i z odrobiną refleksji na swoje życie, czy było dobre, czy spełniliśmy swoje oczekiwania choć w małym stopniu. Szczerze mówiąc nie lubię podsumowań, bo nie lubię oglądać się za siebie. Robię się wtedy trochę za bardzo „rozmiękczona” swoimi rozmyślaniami. Wolę robić plany i dążenia na kolejny rok i zawsze zakładam, że kolejny rok będzie lepszy, bo tego chcę. I tego Wam życzę z całego serca, aby kolejny rok był lepszy dla Was, każdego z osobna. Dopuszczajcie do siebie tylko dobre i pozytywne myśli, i nie pozwólcie, aby inni ludzie jacykolwiek by nie byli – mieli wpływ na wasze samopoczucie i plany.

W tym roku na pewno planuję więcej czasu poświęcić dla siebie i bliskich i na mojego drugiego bloga Askets World , który zarósł już kurzem. Już czas, abym wreszcie zajęła się swoimi meblami i innymi shabby chicami.

A poniżej fotka z mojej pracowni. W tym roku zrobiłam znowu dużo zdjątek i nie obrobiłam jeszcze prawie nic, więc będę Was zamęczać świątecznymi dekoracjami pewnie przez cały styczeń. 

choinka z turkusem

O choinkach z mojego domu oraz o jemiole możecie dowiedzieć się klikając na zdjątka, które przeniosą Was na drugiego bloga. Tam można wklejać spokojnie duże zdjęcia, odwrotnie niż tutaj, gdzie największe może mieć najwyżej 500px w szerokości.

ozdoba z jemioły

choinka w stylu shabby chic

Pozdrawiam Was sylwestrowo

Asket

1 thought on “Choinka prosto z pracowni i życzenia na Nowy Rok 2013”

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top