Decoupage Blog i Szkoła Asket

Co będzie?… już w świątecznym klimacie.

Wiem, że dopiero wrzesień się zaczął, ale większość rękodzielników już teraz powinno zacząć myśleć o świętach. Chciałabym zatem skrobnąć kilka słów o tym, co można będzie między innymi wykonać w mojej pracowni.

Jak już wcześniej napisałam, kończą się letnie warsztaty krok po kroku, jednak w ich miejsce będą nowe, myślę, że każdy znajdzie sobie coś dla siebie.

Na początek tradycyjne warsztaty świąteczne na bomkach. W tym roku ozdobimy aż 3 bombki, w tym jedną styropianową, jedną klasycznym decoupage, a jedną z przegrodą od środka, czyli każdą w innej technice.

Następnym warsztatem będzie „Bajeczny Lampion Świąteczny” © – mój autorski warsztat cieszący się dużą popularnością i w tym roku będzie powtórzony, myślę, że także w tym roku panie będą zachwycone swoimi pracami 🙂

Bajeczny Lampion Swiąteczny

Kolejnym warsztatem będzie „Świat zamknięty w Kuli”©, czyli duża bombka wykonana od środka sztucznym śniegiem i własnoręcznie zrobionymi i pomalowanymi domkami. Mało w nim decoupage, ale za to efekt jaki!

bomka 3D wykonana od środka

Innym warsztatem będzie duży zegar zimowy – warsztat, który oparłam na podstawie zeszłorocznych pomysłów Stamperii. Z jednym z papierów Stamperii, widocznym na zegarze niestety już się pożegnaliśmy, jednak zostały mi jeszcze właśnie na te warsztaty.

zegar świąteczny

 

Cykl warsztatów „ROBIMY PREZENTY”© rozpocznie się w już październiku. Wykonamy w nim kilka projektów krok po kroku niekoniecznie ze świątecznymi motywami, będą one jednak mogły być ciekawymi prezentami dla naszych najbliższych. To warsztaty skierowane głównie dla tych osób, które pracują i mało mają czasu na przysłowiowe „dłubanie” w domu, a chciałyby się pochwalić własnoręcznie wykonanymi podarunkami dla najbliższych. Dekoracje, które wykonają będą całkowicie unikalne. O tym jakiego rodzaju projekty wykonamy, opowiem już niedługo.

Tymczasem pozdrawiam wszystkich zaglądających na mojego bloga!

1 thought on “Co będzie?… już w świątecznym klimacie.”

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top