Co do wycinania W DECOUPAGE

||Co do wycinania W DECOUPAGE

Dobre narzędzia do wycinania stanowią podstawę w decoupage. Jak sama nazwa wskazuje DECOUPAGE oznacza przecież WYCINANIE. Szczególnie, gdy mamy do czynienia z drobnymi, szczegółowymi wzorami, i nie chcielibyśmy przy nich stracić cierpliwości, powinniśmy zaopatrzyć się w specjalne nożyki i nożyczki.

Większość osób zaczynających swoją przygodę z decoupage po macoszemu traktuje to narzędzie. Przecież nożyczki ma każdy w domu, więc nie zawraca sobie nimi głowy.

Zobaczmy poniżej, że narzędzi tych nie jest wcale tak mało.

Co do wycinania w decoupage

Już wkrótce cały artykuł można obejrzećOne Comment

  1. Nati 30 sierpnia 2010 at 01:43 - Reply

    Witaj – jest srodek nocy a ja nie moge sie oderwac stad … trafilam do ciebie bo mam wielka ochote na przygode z decoupage, – przejzalam tony stron ale Twoja jest niesamowita, no i chcę zacząć to robić tylko tak naprawde nie wiem od czego zacząć, co kupić – niestety żałuję że nie mogę uczestniczyć w Twoich kursach, ale niestety muszą mi starczyć internetowe. Masz wielki dar … i już cię za to nie „lubię”. Tak, tak jestem zazdrosną babą, która nie może przeżyć że ktoś może być taki zdolny jak Ty, a na dodatek jeszcze dzieli się tym z innymi. A tak poważnie to serdeczne dzięki za tą wspaniała ucztę dla ducha. Pozdrawiam

Napisz komentarz