Crackle świątecznie na zawieszkach

||Crackle świątecznie na zawieszkach

Dekorowanie zamówionych bombek powoli dobiega końca, więc za parę dni będę miała trochę więcej czasu na bloga i na to, aby samemu porobić coś na swoją choinkę…. już nie mogę się doczekać.

Mam także dla Was mały mikołajkowy prezent. Krótki tutorial krok po kroku jak zrobić szybki prezent gwiazdkowy, gdy mamy mało czasu i niewiele pieniędzy. Ale to za parę dni.

Jutro pracownia otwarta będzie w normalnych godzinach pomiędzy 13tą a 19.00 – ostatnie zakupy a co za tym idzie – wyprzedaż resztek bombek szklanych 10ek i 12ek oraz białych plastikowych: zostało jeszcze trochę 8ek, 10ek, 12ek i  kilka bombek-kropli oraz moich papierów w segregatorze. Na brokat oraz mikrokulki  także robię zniżkę – na wszystko upust 20%. Upust dotyczy tylko sklepu stacjonarnego.

A w sobotę 14 grudnia odbędzie się kurs decoupage z crackle jedno i dwuskładnikowym oraz postarzanie patyną. Będziemy robić także świąteczną zawieszkę, ale inną niż tą poniżej. Poniżej kilka prac właśnie z jednych z ostatnich kursów crackle. Dwuskładnikowe crackle na zawieszkach ćwiczyliśmy i efekty są tutaj. W tym roku zawieszki opanowały mój kurs crackle i chyba tak już zostanie. Na sobotni kurs są jeszcze miejsca, można się jeszcze zapisać – tel. 508 262632.

 crackle spękania jednoskładnikowe

 crackle spękania jednoskładnikowecrackle spękania jednoskładnikowe

I jeszcze cały manekin z mojego okna kuchennego fajnie pasuje na świąteczne zawieszki retro 🙂

klasyczny decoupage święta bożego narodzenia

Papiery pochodzą z mojej kolekcji świątecznej

klasyczny decoupage święta bożego narodzenia

Pozdrawiam Was serdecznie!

One Comment

  1. joga sklep 17 grudnia 2013 at 14:56 - Reply

    Naprawdę wspaniałe!

Napisz komentarz