Decoupage Blog i Szkoła Asket

Decoupage i Złocenia oraz Dzisiejsze spotkanie dla szalonych decoupażystów

Czy wiecie, że spotkania dla zapaleńców decou organizuję już od 10 lat? Sama nie wiem jak ten czas mignął śmignął, ale stale mamy ochotę spotykać się w mniejszym lub większym gronie.

Wiele osób przewinęło się przez te spotkania jednorazowo, wiele przychodziło przez określony czas, ale jest kilka, a raczej kilkanaście takich, które od początku do dzisiaj przychodzą traktując nasze spotkania jako swoisty rytuał. I bardzo Wam za to dziękuję, że jesteście ze mną, a raczej z nami tak długo. Dzisiaj, choć piszę to po pierwszej w nocy, także zapraszam na spotkanie, które zostało przełożone z początku maja. Mam nadzieję, że mnie odwiedzicie, o godz. 17.30 jak zwykle przynosząc swoją pracę deku oraz jakąś słodką lub słoną przekąskę do kawy lub herbaty 🙂 serdecznie zapraszam

ikona w technice dekupażu

Powyżej ikony, a poniżej wazony wykonane przez uczniów Szkoły Decoupage na warsztatach ze złoceniami.

W najbliższą sobotę 28 maja, w godz. 11-17.30 odbędzie się dawno nie organizowany kurs decoupage ze złoceniami. Wykonamy na nim 2 przedmioty: ikonę oraz stylowy wazon. Osoby, które chciałyby do nas dołączyć zapraszam, można się zapisać telefonicznie 508 26 26 32 lub mailem asket@tlen.pl.

Wazon  i złocenia decoupage

Jak wykonać złocenia w decoupage

wazon i złocenia

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top