Decoupage Blog i Szkoła Asket

DECOUPAGE MANEKINY i mała zagadka

Jak dużo mam zaległych zdjęć do wstawienia na bloga zorientowałam się dopiero niedawno, kiedy zaczęłam porządkować zdjęcia na Ipadzie i kompie.

manekin wykonany na warsztacie w Art Szkole Asket

W zeszłym roku przez sprawy związane z nowym domem i przeprowadzką niewiele miałam czasu na wstawianie zdjęć i pilnowanie bloga, przez to go niestety zapuściłam. Wiele w naszym życiu zdarza się rzeczy, które są bardziej ważne od postów na blogu. Widać to raz po raz buszując w sieci po blogach rozpoczętych, i porzucanych po jakimś czasie. Przyznaję, że przez ten czas zdjęcia prac powstających w mojej pracowni robiłam, bo mam już tę współczesną przypadłość, że chcę zachować fajne i piękne rzeczy, aby podzielić się potem z innymi. Przez wiele lat miałam w mojej pracowni wiele utalentowanych i zdolnych uczniów, ale ostatnio same zdolne osoby trafiają do mnie i to mnie niezmiernie cieszy, że rozwijają swoje talenty.

Chciałam dzisiaj pokazać manekiny zrobione w zeszłym roku przez moje przemiłe dziewczyny.

Uczennice Art Szkoły Asket

Ten manekin od początku miał mieć piękną koronkową bluzkę ze stojącym kołnierzykiem…

manekin wykonany na warsztacie w Art Szkole Asket

manekin wykonany na warsztacie w Art Szkole Asket

Wszystkie manekiny zostały wykonane w technice decoupage klasycznego. Nie wykonujemy manekinów z serwetek, bo dekoracja, którą robimy ma być wyjątkowa i niepowtarzalna.

Nasze prace to hołd dla sztuki prawdziwego decoupage, dlatego warsztaty trwają 3 dni, wiele godzin poświęca się na przygotowanie kompozycji i wycinanie. Nie chodzi o to, żeby pracę zrobić jak najszybciej, ale jak najpiękniej.

manekin wykonany na warsztacie w Art Szkole Asket

manekin wykonany na warsztacie w Art Szkole Asket

Ten manekin miał mieć od początku fartuszek kelnerki/pokojówki i ma wszystko czego było potrzeba:manekin wykonany na warsztacie w Art Szkole Asketnawet łyżeczkę udało się zrobić :)manekin wykonany na warsztacie w Art Szkole Asket

Ten miał mieć od początku biało czarną kolorystykę i owocową nutę…. mniaaam

kursy decoupage białołęKa warszawa warsztaty artystyczne

manekin wykonany na warsztacie w Art Szkole AsketMiałyśmy dużo zabawy i śmiechu przy ich ozdabianiu, a raczej dziewczyny ozdabiały, ja tylko cicho podglądałam i cieszyłam się, że mam takie zdolne panie :)

Kliknij na zdjęcie poniżej aby powiększyć:manekin wykonany na warsztacie w Art Szkole AsketPozdrawiam gorąco dziewczyny, które robiły manekiny. tutaj już w prawie pustej pracowni na Puławskiej.

manekin wykonany na warsztacie w Art Szkole AsketBardzo za Wami tęsknię i mam nadzieję, że latem się zobaczymy 🙂

UWAGA ZAGADKA!

A to nie wszystkie manekiny, które mam Wam do pokazania. Poniżej pokazuje zdjęcie zupełnie nowych manekinów, które już niedługo pokażę, jednak

mannequins decoupage

Jeden  z manekinów nie pasuje do całej grupy, który licząc od lewej i dlaczego?

Pierwsza osoba, która odgadnie zagadkę i wpisze się pod tym postem podając swój e-mail, otrzyma ode mnie 10 wybranych przeze mnie papierów gratis z przesyłką. jedak nie wpisując swojego maila nie będę odpowiedzi brała pod uwagę.

Pozdrawiam serdecznie

Asket

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top