Decoupage Blog i Szkoła Asket

Decoupage Zawieszka „Merry Christmas”

Tak jak obiecałam, oto zawieszka, którą zaczęłam robić na warsztatach, ale jak to zwykle bywa, nie skończyłam jej doglądając prac uczennic. Trochę zmieniłam pierwotną koncepcję z czerwonych motywów dzieci na sepiowe dziewczynki z mojego, ale zmniejszonego papieru. Po przymierzeniu motywów nowa koncepcja mi się spodobała, a efekt widzicie poniżej.

Napis postanowiłam zrobić w języku angielskim, aby pasował do wiktoriańskich motywów. Jakoś polski napis wyglądał trochę sztucznie i nieprawdziwie przy tej tematyce.

decouapge zawieszka retro

 Na zdjątka miałam trochę więcej czasu, niż zdjątka kursowe z poprzedniego postu. Biegłam po mieszkaniu z aparatem, aby uchwycić świąteczny nastrój zawieszki w nieświątecznym jeszcze okresie :). Tutaj wisi na zagraconym kredensie w pracowni: 

decouapge zawieszka retro

A tutaj na mojej szafie z Ikei i chyba prezentuje się najlepiej:decouapge zawieszka retro

Tutaj focus na świąteczną mikołajową skarpetę 😉decouapge zawieszka retro

a tu focus na spękaną farbę zrobioną crackle, które utworzyło drobno spękane tło, tak jak chciałam. Do tego stary obdrapany napis:

decouapge zawieszka retro

i wiktoriańska zawieszka na drzwi gotowa:) Tutaj wisi na mojej lampie stojącej na biurku, którą kiedyś postarzałam, aby wyglądała na vintage style 🙂decouapge zawieszka retro

Jak Wam się pracuje z cracklami jednoskładnikowymi? Której firmy są Wasze ulubione, a których nie lubicie? Jeżeli macie ochotę się ze mną podzielić Waszą opinią na ten temat – proszę o komentarze pod tym postem.

Pozdrawiam serdecznie

Asket

1 thought on “Decoupage Zawieszka „Merry Christmas””

  1. Witam. A ja odkryłam ostatnio Kwick Crak Heritage i jestem zadowolona! Najlepsze spękania wychodzą, jak da mu się całkowicie, spokojnie wyschnąć i drugą farbę nakłada się gąbeczką. Piekna zawieszka, pozdrawiam!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top