Decoupage Blog i Szkoła Asket

Dzisiejsze spotkanie miłośników oraz Warsztaty z reliefami

Przypominam o dzisiejszym – piątkowym spotkaniu dla decoupażystów. Można przychodzić od godz. 16ej. Przynosimy coś z decoupage i coś słodkiego do kawy – zapraszam- wstęp wolny.

Natomiast w najbliższą niedzielę odbędą się po raz kolejny warsztaty z tworzeniem imitacji płaskorzeźby, czyli potocznie mówiąc reliefów. To, czego się uczymy, to oczywiście nie tworzenie prawdziwej płaskorzeźby, ale w jaki sposób możemy sprawić, aby wzór, który planujemy na naszej dekoracji był trójwymiarowy, czyli wypukły lub wklęsły.

jak tworzyć reliefy

jak zrobić imitację płaskorzeźby

Na te warsztaty nie trzeba posiadać umiejętności decoupage, choć zdolności manualne i tzw. „wyrobiona ręka” to podstawa tworzenia ładnych reliefów. Nie jest to technika zarezerwowana dla specjalnie uzdolnionych osób, jak niektórzy myślą. Sukcesem tutaj jest wielokrotne powtarzanie poznanych czynności, a po jakimś czasie przychodzą dobre efekty. Czyli, gdy już poznamy metody, trzeba ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć!

reliefy z pastą pozłotniczą

Na warsztatach, które trwają ponad 7 godzin zegarowych poznajemy wiele metod tworzenia różnych reliefów od wklęsłych po wypukłe. Poniżej i powyżej kilka przykładów. Jest jeszcze kilka miejsc na termin 8 maja godz. 11-18 , można się zgłosić (tel. 508 26 26 32). Zapraszam serdecznie

Asket

wypukłe wzory na bombkach

doniczka shabby chic

reliefy na skrzynce

reliefy z pastą pozłotnicząreliefy

1 thought on “Dzisiejsze spotkanie miłośników oraz Warsztaty z reliefami”

  1. Padłam na te widoki! Reliefów nie umiem robić i jakby jakiś cud się kiedys stał, to ja będę na takich warsztatach. Oj Asket, ta doniczka i ramka będą mnie prześladować, oj będą!!! :-))))

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top