które odbyło się 9 listopada. Większość prac już z zimowym akcentem.
Na końcu moja fotka podczas wtapiania motywu w świecę.
Serdecznie pozdrawiam wszystkie koleżanki 🙂 Następne spotkanie odbędzie się 7 grudnia, i będzie już ostatnie w tym roku.
Decoupage Blog – Asket Craft House
piękne są te wszystkie Twoje prezentowane prace!
cieszę się , że tu trafiłam.