Decoupage Blog i Szkoła Asket

Hand Made Bombki Medaliony – Gwiazdkowe Wiktoriańskie Historie

Kolejne bombki, które przygotowałam na swoją choinkę, tym razem zrobione na medalionach 12cm techniką wytrawiania papieru (potocznie zwaną transferowaniem).

Pamiętacie te bombki, które zrobiłam w zeszłym roku?

Bombki w stylu Asket - transfer papier Asket design collection

Tutaj jest więcej zdjątek i post z zeszłego roku. Zrobione z tego papieru:

papier do decoupage - na bombki

W tym roku postanowiłam, że zrobię nowe motywy i dorobię do nich bombki na moją choinkę.  Oto one.

Będzie dużo zdjątek, rozpędziłam się w  robieniu fotek. Aparat wrócił z czyszczenia, więc trzeba było go wypróbować 🙂 Mam nadzieję, że się wam spodobają.

Bombki w stylu Asket - transfer papier Asket design collection

Bombki w stylu Asket - transfer papier Asket design collection

Bombki w stylu Asket - transfer papier Asket design collectionBombki w stylu Asket - transfer papier Asket design collection Gradka dla miłośników bombek i moich papierów świątecznych: jak już wcześniej wspomniałam podczas tegorocznych świąt, oraz podczas wyprzedaży noworocznej będzie można kupić przez internet całkiem nowe wzory papierów świątecznych, pokazane także na tych bombkach. Potem te wzory można będzie już nabyć dopiero w drugiej połowie, czyli od września 2015 roku. O szczegółach napiszę przy okazji, po pokazaniu wszystkich bombek. 

Bombki w stylu Asket - transfer papier Asket design collectionBombki w stylu Asket - transfer papier Asket design collectionGłównym punktem dekoracji w tych bombkach są obrazki wiktoriańskich dzieci oczekujących na pierwszą gwiazdkę. Kilka z tych wzorów musiałam całkowicie sklejać z kilku robiąc kolaż. Bombki w stylu Asket - transfer papier Asket design collectionTutaj boki bombek z różnych past strukturalnych, które oczywiście świecą się i mienią, ale na zdjęciach mało to widać.Bombki w stylu Asket - transfer papier Asket design collectionBombki w stylu Asket - transfer papier Asket design collection

Poniższe  dziewczynki nadają bombkom niepowtarzalny klimat świąt: tajemnicę, ciekawość i  dziecięcą radość 🙂Bombki w stylu Asket - transfer papier Asket design collectionBombki w stylu Asket - transfer papier Asket design collection

Trudno było zrobić zdjęcia tym bombkom, bo powierzchnia na nich jest mocno błyszcząca i lampa błyskowa aparatu odbijała się na nich zniekształcając obrazki.Bombki w stylu Asket - transfer papier Asket design collectionOgrzać ręce przy kominku? A może ta dziewczynka chce sprawdzić co św. Mikołaj zostawił jej w skarpecie na kominku 🙂

Te dziewczynki dekorują poręcz w holu girlandą, a może śpiewają przy tym kolędy?

Bombki w stylu Asket - transfer papier Asket design collection

”O! Jaka wielka choinka! – zachwyca się jedna z trójki – Cóż takiego pięknego się tam na górze świeci? To na pewno jakiś anioł :)”

Bombki w stylu Asket - transfer papier Asket design collection

„Cicha noc…., święta noc…”

Bombki w stylu Asket - transfer papier Asket design collection

Mam nadzieję, że bombki Wam się spodobają i staną się inspiracją dla Waszych dekoracji na tegoroczne święta 🙂 Jakie historie chcielibyście opowiedzieć na swoich choinkach?

Pozdrawiam serdecznie

P.S.

Niestety nie zdążyłam przez weekend zrobić terminarza, ale część zajęć ze szkoły decoupage I i II etapu już jest. Pojedyncze kursy wstawię dopiero w tym tygodniu, choć na pewno nie jutro i pojutrze.

Jutro, czyli w poniedziałek  można do mnie zadzwonić i umówić się pracowni – piszę szczególnie do spóźnionych, którzy chcieliby zakupić bony dla żon na gwiazdkę.

Asket

1 thought on “Hand Made Bombki Medaliony – Gwiazdkowe Wiktoriańskie Historie”

  1. Cudne i co by nie powiedzieć to za mało.Korzystałam z papieru z oczekującymi na gwiazdkę dziećmi.W zeszłym roku transferowałam a w tym zrobiłam tylko jedna bombkę z pleksi z wzorem jako przekładką.Wyszedł fajny trójwymiarowy efekt.To zasługa Pani papieru.Wszystkiego dobrego.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top