Decoupage Blog i Szkoła Asket

Herbaciarka ptaszkowa, czyli kolejny domek – dekoracja świąteczna Decoupage 3d i sospeso

W tym roku coś obrodziło w domki w różnych kombinacjach, domek zrobiony z cegły już pokazałam. Teraz przyszła kolej na mieszane techniki decoupage 3d z decoupage na folii sospeso.

Projekt ten przeleżał w mojej szafie rok, aby w tym roku dokończyły go ostatecznie moje uczennice ze Szkoły Decoupage.

Mój domek nadal czeka na dokończenie, ale za to mogę pokazać Wam dwie piękne i ukończone dekoracje zrobione przez dziewczyny:

boże narodzenie dekoracje do kuchni

W świątecznej odsłonie herbaciarki mogą fajnie prezentować się na świątecznym kuchennym blacie obok dzbanka na herbatę 🙂 Tutaj ładnie prezentują się na parapecie mojego okna.

Herbaciarka w kształcie oryginalnego domku

Brokatu i delikatnego ośnieżenia niestety prawie nie widać na zdjęciach.

Herbaciarka decoupage 3d - domek świąteczny

A to zdjęcie już pokazywałam: Pracowite rączki Renaty w trakcie wykańczania dekoracji 🙂

Art Szkoła Asket - prace w toku

Od jakiegoś czasu lubię dekoracje trójwymiarowe na folii sospeso, bo dodają trzeci wymiar, który można zrobić praktycznie z kawałka papieru i folii.

Już niedługo będzie można kupić moje projeky papierów do sospeso (Asket Design seria S) i oryginalną folię sospeso Moniki Allegro z dłutkami do wykonania w domu.

Herbaciarka decoupage 3d - domek świąteczny

Kursy decoupage 3d w Warszawie - Szkoła DecoupageKursy decoupage 3d w Warszawie - Szkoła DecoupageDomek jest kolejną propozycją kursu, który odbędzie się jeszcze przed świętami dwa razy, między innymi w tygodniu oraz 29 listopada, w sobotę.

Niestety nie udało mi się dzisiaj wypełnić terminarza dzisiaj wieczorem za co przepraszam. Mam jeszcze dzisiaj parę rzeczy do zrobienia zanim pójdą spać, a rano mam zajęcia.

Na dzisiejszym spotkaniu rozmawiałyśmy od tym, że czas nam  niemiłosiernie przyśpiesza. U mnie dosłownie mijają całe tygodnie zanim zrobię coś co zaplanuję, tyle w międzyczasie zdarza się aktualnych spraw do zrobienia na „już”. Na „już” powinien być terminarz, ale czas snu też musi być. Rano muszę być przytomna, aby poprowadzić dobrze kurs. Na pewno relację z niego Wam przekażę. Ostatnio lubię robić fotki z warsztatów, bo sama mało robię .

Pozdrawiam serdecznie w ten jesienny weekend

Asket

P.S, Mam nadzieję, że niedługo też pokażę Wam mój domek.

Kursy decoupage 3d w Warszawie - Szkoła Decoupage

1 thought on “Herbaciarka ptaszkowa, czyli kolejny domek – dekoracja świąteczna Decoupage 3d i sospeso”

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top