Decoupage Blog i Szkoła Asket

Inspiracje z Wiosenną Konewką Decoupage

Inspiracje z Wiosenną Konewką Decoupage

Kilka Wiosennych Inspiracji z Konewką Decoupage

Wiosna zaczęła się pełną parą, choć w tym roku straszna susza i późno drzewa rodzą liście. Załączam trochę inspiracji wiosennych z różnymi konewkami z Art Szkoły Asket.  Moja strona bloga powoli się uporządkowywać, choć czasu jeszcze upłynie zanim zapełnimy sklep produktami, a blog ruszy pełną parą.

Kursy i warsztaty stacjonarne, jak większość działalności tego typu na razie są zawieszone, dlatego muszą starczyć nam działania zdalnie, w naszym domu. Dobrze, że mamy chociaż internet 🙂

W najbliższym czasie planuję 3 nowe kursy stacjonarne, niestety nie zdążyłam ich w tym tygodniu przygotować, natomiast uruchomiłam promocję na kurs decoupage online na Facebooku, z wiosenną konewką w stylu Vintage oraz ze Szkatułką Książką „The Book Of Secrets. Do końca tego miesiąca oba kursy będzie można wykupić w dużo niższej cenie: każdy po 110 zł. Oba kursy można zakupić poprzez smsa: tel.508 26 26 32, lub poprzez wiadomość na FB lub przez zakupienie go w sklepie internetowym. Linki do produktów w sklepie wstawiam poniżej. Po kliknięciu w opisie są wszystkie niezbęde informacje o obu kursach.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top