Decoupage Blog i Szkoła Asket

Jak zrobić bombki, Czyli prawdziwe „BOMBKOWE SZALENSTWO” w 6 dni

Albo ile zrobicie bombek w 6 dni? Poniżej skrót z kursu bombkowego  Art Szkoły Asket tzw. „Christmas Edition” który odbył się już jakiś czas temu. Są to gotowe ozdoby świąteczne, każda zupełnie inna i zrobione przeróżnymi technikami -od razu do powieszenia na choince, czy postawienia na stole świątecznym.

Jak zrobić bombki na zamówienie

 Ozdoby na zdjątkach zrobione są tylko przez dwie dziewczyny z kursu i każda ozdobiła w sumie aż 17 przedmiotów! Bombki ręcznie wykonane - kurs krok po kroku w WarszawieBombka decoupage kurs krok po kroku w Warszawie

Dzisiaj tylko zajawka, ale postaram się zrobić szerszy wgląd i opis tego co zrobiły dziewczyny w ciągu tych 6 dni.

Najbliższy 1 dniowy kurs bombkowy  (Bombkowe Szaleństwo I )planuję na 4 października, można się zapisać, natomiast 6 dniowy kurs Art Szkoły Asket „Christmas Edition” będzie powtórzony 3-8 listopad, także można się zapisać tel. 508 262632.

Natomiast pozostałe kursy w terminarzu uzupełnię pojutrze.

Bombki ręcznie wykonane - kurs krok po kroku w Warszawie

***************

Jutro i do końca tygodnia pracownia będzie otwarta, a w środę czwartek i piątek pracownia będzie otwarta od 11-19.00 – mam Art Szkołę, więc będzie można wpaść na szybkie zakupy.

Farby kredowe AMERICANA DECOR – firmy Decor Art – cennik:

Pytacie mnie o kursy na farbach kredowych – oczywiście będą już w październiku, poniżej podaję także ceny tych farb i produktów w mojej pracowni :

  • Każdy kolor 236 ml. – 37 zł
  • Lakiery 236 ml ultra mate i light satin- 42 zł, Soft touch- 52zł
  • Transfer do farb 236 ml: 39 zł
  • Woski 236 ml -każdy kolor 49 zł
  • szablony- 33 zł za szt.

Farby są wzorowane na farbach Annie Sloan, porównywalnej, wysokiej  jakości, natomiast cenowo są o wiele tańsze. (100ml kosztują ok. 40 zł)

Spotkanie dla decoupażystów odbędzie się 3 października, w piątek.

 

***************

Uwaga! Pani Beata z LUBNIEWIC, która już jakiś czas temu wpłaciła za papiery 86 zł proszona jest o pilny kontakt ze mną, gdyż nie otrzymałam e-maila z zamówieniem. Czekałam, aż może się Pani zgłosi, ale niestety nie mam nic od Pani za wyjątkiem pieniędzy, które wpłynęły 2 września.

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego tygodnia

Asket

1 thought on “Jak zrobić bombki, Czyli prawdziwe „BOMBKOWE SZALENSTWO” w 6 dni”

  1. Hello. I would like to enroll in a master class, which will be on Sunday. Unfortunately, I do not know the Polish language. But I do decoupage for a long time, hope problem will not occur. How much is a master class and what’s the duration?

    Best regards, Alexandra

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top