Decoupage Blog i Szkoła Asket

Jutrzejsze spotkanie oraz aktualizacja plenerów

Zapraszam wszystkich zakręconych decoupażystów na jutrzejsze spotkanie decoupażystów na godz. 17.30. Wstęp wolny, jednak biletem wstępu jest przyniesienie chciaż jednej swojej pracy decoupage oraz czegoś słodkiego do kawy, czy herbaty.

Na spotkaniu, tak jak obiecałam zrobię pokaz, padło tym razem na metamorfozę stołka który obecnie wygląda tak:

metamorfozy mebli

Wszystkie osoby które chcą obejrzeć jego zmianę zapraszam już jutro.

W pracowni uzupełniłam zapas w  stemple z napisami i koroną. Można je będzie jutro kupić.

P.S. osoby bez biletu wstępu nie będą wpuszczane.

 

A na stronie dokonałam aktualizacji „pleneru” 13,14 i 15 lipca, który nie odbędzie się w plenerze z powodu zgłoszenia się małej ilości osób na ten termin. Właściwie, to powinnam zmienić nazwę z „pleneru” na „maraton”. Zajęcia się odbędą, ale u mnie w pracowni. Co prawda ptaszki nam nie śpiewają i drzewa nie szumią, ale też jest fajnie i zapowiada się twórcza i fajna zabawa. Dwa dni po 11-12 godz. oraz jednen dzień 5 godz. Tyle zajęć razem jeszcze nie było! Poniżej fotka z ostatniego spotkania. Wszystkie wyszłyśmy bardzo zmęczone, ale zadowolone!

z kursów decoupage

Dla osób spoza Warszawy, które mimo braku pleneru chciałyby skorzystać z decoupażowej przygody mam propozycję niedrogiego hotelu niedaleko mojej pracowni (108zł od osoby w weekend). W sumie za te noclegi plus obiady cena wyjdzie taka sama jak za sam plener. Namiary na hotel podaję indywidualnie na telefon. W razie czego służę pomocą w rezerwacji hotelu.

Jest jeszcze jeden termin planowanego pleneru 20, 21,22 lipca , tym razem dla bardziej początkujących. Jeżeli nie zbierze się grupa, to zajęcia też odbędą się u mnie w pracowni.

Wszystkie dodatkowe informacje oraz program zajęć

zapraszam tutaj.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top