Decoupage Blog i Szkoła Asket

Jutrzejsze spotkanie

Zapraszam na jutrzejsze spotkanie dla miłośników decoupage, jak zwykle zaczniemy od godz. 17.30. Proszę zabrać ze sobą jakąś swoją pracę decoupage – tematyka dowolna oraz coś słodkiego do kawy. Osoby bez jakiś swoich decoupage nie będą wpuszczane i żadne wytłumaczenia nie będą usprawiedliwiane. Ostatnio wiele osób przychodzi na spotkanie i nie przynosi żadnych prac do pokazania. To jest bilet wstępu. Na spotkaniu mamy dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, a nie żyłować na innych i tylko komentować. Nie trzeba być bardzo doświadczonym w tej technice, ważne, że coś robisz i chcesz się tym dzielić z innymi.

Jutro przyjdzie dostawa nowego klejo-lakieru, konturówek 3d o których ostatnio mówiłam. Będzie można zrobić sobie zakupy. Cały czas czekam na nowe szablony i stemple, może pod koniec przyszłego tygodnia dostanę.

******************

Poniżej pudełko z motywem kwiatowym wykonany w technice decoupage pittorico. Takie pudełko będzie można zrobić na kusie decoupage malarskim 17 maja, czwartek godz. 14.00-20.30

decoupage pittorico

decoupage pittorico

Serdecznie zapraszam.

P.S.

Proszę osoby, które nie podały jeszcze swojego adresu do wysyłki serwetek za banerek konkursowy, aby jak najszybciej się skontaktowały ze mną. Nie wszystkie osoby to zrobiły. Czekam do końca tygodnia, czyli do niedzieli, a potem wylosuję inne osoby, jak się nie zgłosicie.

pozdrawiam serdecznie

Asket

1 thought on “Jutrzejsze spotkanie”

  1. Asket,czy mozesz zdradzic nazwe niemieckiej firmy, ktorej produktow uzywasz.Ja mam u siebie tylto Stamperie,czasem Kreul.Buziaki.Malgosia

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top