Decoupage Blog i Szkoła Asket

Kolejne nowe KURSY DECOUPAGE

Dostałam dzisiaj od kursantek małą reprymendę, że nie pokazuję na blogu niczego nowego, choć wiele się u mnie dzieje. Niestety, postanowiłam chodzić spać trochę wcześniej, co wiąże się z tym, iż na bloga już czasu mi nie starcza.

Dzisiaj odbyły się warsztaty z bajkowym lampionem świątecznym. Trochę fotek mam, ale nie pokażę ich przekornie 🙂

Nie pokażę też dziś zdjątek z sobotniego bombkowego szaleństwa, ani z niedzielnych crackle.

W ubiegły czwartek za to odbyły się w małym gronie zajęcia z ikon i poniżej pokazuję kilka fajnych prac zrobionych przez Monikę i Anię, które jednoczenie z bloga pozdrawiam 🙂

W przygotowaniu mam oczywiście kolejne kursy i warsztaty. W kolejce czeka tyle pomysłów, a rąk do pracy jest niewiele.

Na początek zapraszam na kolejne warsztaty w sobotę 4 grudnia. Tym razem poznamy ornamenty i reliefy świątecznie. Ozdobimy ramę lustra, która może być fajnym prezentem na gwiazdkę oraz ozdobimy kilka przedmiotów na choinkę różnymi technikami zarówno za pomocą szablonów jak i ręcznie. Do tego będą oczywiście różne rodzaje postarzeń. Szczegóły warsztatów są tutaj.

 

Kolejnym warsztatem, o którym wcześniej wspomniałam będzie 10 listopada, w środę zawieszka z napisem „Wesołych świąt” lub „Idą święta” na świąteczne drzwi lub na ścianę. Sam domek można postawić np. na świątecznym oknie. Zawieszka jest w kształcie płaskiego domku, dwuelementowa ozdobiona papierem ryżowym. Wykonamy domalowania fragmentów murów, ozdobimy ją śniegiem i brokatami oraz wykonamy elementy trójwymiarowe wykorzystując do tego masę śniegową. Ot inny sposób na decoupage 3d!

N

 

W przygotowaniu: Warsztaty „Robimy prezenty”

 

14 listopada, w niedzielę odbędzie się natomiast warsztat: Talerz na opłatek lub słodkości „Wiktoriańskie Swięta”.

31 października, w niedzielę, dawno oczekiwany kurs decoupage na świecy i materiale. Wykonamy woreczki na prezenty świąteczne oraz dużą 18cm świecę z motywem także świątecznym.

„Zestaw ziołowy” – udekorujemy cztery pojemniki na kuchenne zioła wykorzystując dwuskładnikowe crackle (uwaga! z uwagi na crackle pojemniki mogą zostać do odebrania na następny dzień)

Herbaciarka osobista z podobizną TEA FOR YOU – udekorujemy drewnianą herbaciarkę na 6 przegródek, w której głównym punktem będzie przysłane e-mailem przez uczestnika kursu zdjęcie portretowe osoby, której podaruje udekorwaną herbaciarkę. Zdjęcie zostanie poddane przeze mnie obróbce w kolorze sepii tak, aby pasowało do reszty udekorowanego przedmiotu. Zdjęcie zostanie przetransferowane na przedmiot za pomocą medium do transferu.

Kto chciałby się zapisać na któryś z warsztatów lub kursów zapraszam tel. 508 26 26 32

c.d. kursów i warsztatów nastąpi…

A tymczasem zobaczmy, co zrobiły Monika i Ania. POzdrawiam wszystkich serdecznie

złocenia w decoupage

jak nakładać złocenia w decoupage

Ikona decoupage

jak pozłocić anioła

konturówka w decoupage

jak nakładać płatki złota

pozłocony anioł

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top