Decoupage Blog i Szkoła Asket

Kolejny projekt w Wenie

Po kilku dniach nieobecności wracam do netu, choć muszę przyznać, że coraz bardziej tęsknię do dni bez internetu. Mogę wtedy więcej zrobić i bardziej skupić się na pracy twórczej. Pewnie jeszcze napiszę parę słów, ale w ubiegłym tygodniu skorzystałam z warszatów doskonalących jakie odbywały się w Lublinie w Stamperii. Kilka dni po kilkanaście godzin decoupage to jak dla mnie stanowczo za długo, ale rozumiem, że organizatorzy chcieli zorganizować jak najwięcej warszatów, abyśmy mogli jak najwięcej skorzystać. Wróciłam zmęczona, choć zanalazłam kilka ciekawych pomysłów na nowe warsztaty. Muszę teraz całą tę wiedzę przemyśleć i przetworzyć „po swojemu”. O paru technikach i co najbardziej mnie urzekło, opowiem już niedługo.

Dzisiaj chciałam zasygnalizować, że od jakiegoś czasu można już kupić w kioskach i Empikach nowy numer czasopisma branżowego „WENA” nr 3/2009. W nim obok kilkunastu ciekawych pomysłów robótkowych (między innymi jak zrobić koszyczek z papierowej wikliny) można znaleźć mój artykuł, a raczej kurs obrazkowy krok po kroku jak wykonać przybornik na nici. W tym miejscu przypominam o konkrusie na niciak, który zorganizowałam na blogu.

Zainteresowanych zapraszam do lektury Weny.

wena 03/2009 r.

 Niciak dla mamy

wena nr 3 2009

przybornik na nici

przybornik na nici

 

W następnym numerze Weny pokażę jak zrobić dużą romantyczną zawieszkę z napisem do letniego ogrodu.

Uchylam kawałek zawieszki 🙂

w ogrodzie

Po resztę zapraszam do lipcowo-sierpniowej Weny.

1 thought on “Kolejny projekt w Wenie”

  1. Ciekawe magazyn i bardzo dobre kursy mistrzowskie! Przepraszamy, nie sprzedajemy dzienników. Ja bym się stałym sprzedającego. Powodzenia w pracy.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top