Decoupage Blog i Szkoła Asket

Komplety komplety, komplety

Jak pisałam wcześniej kompletomania mnie ogarnęła. Wcześniej zrobiłam kilka kompletów, które pokazałam m. in. z rumiankami, makami, ze skrzynką z ziołami itd. Całość z dzisiejszym zdjątkami traktuję jako jedną partię, gdyż powstała w tym samym czasie. Szczerze mówiąc, po wielokrotnym lakierowaniu i ścieraniu na niektóre prace nie mogę już patrzeć, jednak to „moje dzieci” więc zdjątka na pamiątkę im zrobiłam 😉 Uporałam się z większością zdjęć i dzisiaj je przedstawiam. Zainteresowanych zapraszam do mojej galerii, tam można obejrzeć większe i wyraźniejsze zdjątka (m.in. rumiankowy komplet doczekał się także butelki ) zarówno do galerii szkatułek jak i różnych przedmiotów. Osobno powstała także galeria „Zegary”, zrobiłam już ich trochę i chciałam zebrać je w jednym miejscu.

 

 


Z tych wszystkich rzeczy które zrobiłam chyba najbardziej podoba mi się okrągłe pudełko na butelkę z płatkami róż skropione olejkiem zapachowym, gdyż zrobiłam je dosłownie trzy dni temu.

Przez przypadek powstał  fajny kuchenny komplet poziomkowy. Zaczęło się od kursowego wieszaczka dość mocno postarzonego, a skończyło na komplecie z wiaderkami, zegarem i pudełkiem np. na sól.

Komplet „Skarby Lata” z zegarem i pudełkiem śnił mi się kilka nocy zanim go zrobiłam. We śnie cały czas malowałam kratkę na dole pudełka, podobną do tej jaka jest na wiaderku z serwetki. W końcu nie wytrzymałam  i zrobiłam w realu 🙂

życzę miłego oglądania

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top