Decoupage Blog i Szkoła Asket

KONKURS NA NICIAK – NAGRODY

Ogłaszam – konkurs pt.
„Schowaj pięknie swoje nici”
czyli decoupażowy niciak- przybornik na akcesoria do szycia.
UWAGA! Rozpoczął się II etap konkursu: głosowanie TUTAJ
Konkurs zakończony- szczegóły TUTAJ
niciak decoupage
Regulamin konkursu:
1. Niciak musi być wykonany techniką decoupage (tj. wycinany papier), lub decoupage w połączeniu z techniką serwetkową. Wyklucza się technikę serwetkową wyłącznie, gdyż konkurs dotyczy metody decoupage.
2. Jego dekoracja lub kształt musi wskazywać na przeznaczenie pudełka, czyli należy użyć motywów związanych z szyciem, bądź napisów lub dekoracji na to wskazujących (patrz dodatek poniżej).
3. Pozostałe techniki stosujemy dowolnie.
4. Należy zrobić zdjęcie niciaka przed i po dekoracji.
Czas trwania konkursu

Konkurs potrwa od 27 kwietnia do 14 czerwca i będzie podzielony na dwa etapy:

I etap do 31 maja, II etap  do 14 czerwca.


Pierwszy etap:
przysyłanie zdjęć z pracami.

  • Wykonaj zdjęcia swojego pudełka przed dekoracją (może być nowe pudełko, może być wykorzystane stare) oraz po metamorfozie.
  • Przyślij swoje zdjęcia na maila: asket@tlen.pl
  • Zdjęcia muszą być wyraźne, na jasnym tle w formacie „jpg” oraz o minimalnym rozmiarze 640×480 pikseli.
  • Uwaga! Zdjęcia zrobione tylko po udekorowaniu nie będą brały udziału w konkursie.
  • W mailu oprócz załączonych zdjęć podaj swoje imię i nazwisko oraz kontakt do siebie (przynajmniej e-mailowy) oraz deklarację, że jesteś właścicielem zdjęć i zrobionej dekoracji. np.: „informuję, że wykonałam samodzielnie niciak oraz zdjęcia są moją własnością” ) Jest to konieczne, abym mogła wyeliminować nieuczciwe osoby.

Przysłanie mailem swoich zdjęć jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na opublikowanie ich na blogu http://asket.blox.pl/

Zgłoszenia ze zdjęciami należy przysłać do 31 maja do godz. 24.00
Drugi etap: to prezentacja zdjęć przyborników na blogu i głosowanie za pomocą sondy. 15 czerwca zostanie ogłoszony zwycięzca. Zastrzegam sobie ostateczną decyzję dotyczącą zwycięzcy.

Uwaga! konkurs zostanie przeprowadzony, jeżeli otrzymam zgłoszenia przynajmniej 3 przyborników. W przypadku mniejszej ilości zgłoszeń konkurs zostanie odwołany, a uczestnicy otrzymają ode mnie nagrody pocieszenia.

Zwycięzca otrzyma możliwość wyboru jednej z dwóch opcji:

1. Darmowe uczestnictwo w dowolnie wybranym przez siebie kursie prowadzonym przeze mnie w mojej pracowni w dowolnym terminie do końca tego roku.

2. Bon na zakupy w wysokości 100 zł w mojej pracowni- sklepie (osoby spoza Warszawy otrzymają materiały, czy preparaty za tę sumę po wcześniejszym uzgodnieniu ze mną)

Otrzymujący II miejsce w kolejności otrzyma drugą nagrodę nie wybraną przez zwycięzcę.

Otrzymujący III miesjce otrzyma nagrodę pocieszenia.

Koszty przesyłki Pocztą Polską pokrywam ja.

Zapraszam do dzieła!

P.S. poniżej wstawiam kilka linków znalezionych w sieci z przykładową niciarką decoupage.

 

Dodano: 28.04.2009 r.

Jest trochę niejasności w stosunku do motywów na przyborniku więc wyjaśniam:
Wszystkie motywy z papieru, czy z serwetki są dozwolone, to kwestia pomysłu. Nie musi to być papier z motywem igły i nici… , ale pudełko z zewnątrz musi wskazywać na to, do czego jest przeznaczone, tzn. ważne jest, aby osoba, która patrzy na owo pudełko, po krótkim przyjrzeniu się orientowała się, że to jest przybornik na nici, a nie pudełko np. na zdjęcia .Motyw może zupełnie odbiegać od motywów niciowatych, a np. w owalu można zrobić napis, np. „NICI”, albo „Przybory krawieckie” itd. Można np. na wieku pudełka zamontować poduszkę do wbijania igieł, można przykleić guziki, jakieś niewielkie przybory itd.

Można udekorować typowy niciak, którego linka podaję tutaj – takie pudełko z samego kształtu jest przypisane do przyborów krawieckich, więc można je udekorować zupełnie nie krawieckimi motywami.

Asket

1 thought on “KONKURS NA NICIAK – NAGRODY”

  1. Bardzo się ucieszyłam na wieść o konkursie Od roku obiecuje sobie przywrócić do świetności niciak mojej kochanej Babci i tak się teraz stanie:) Niciak Babci Tereski wystartuje w konkursie u Asket:) Pozdrawiam wszystkich Honorata

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top