Decoupage Blog i Szkoła Asket

KORALE DECOUPAGE i info o sklepie decoupage stacjonarnym

Dzisiaj wieczorem zrobiłam paczki do jutrzejszej wysyłki dla osób wygranych w rozdawajce, zatem w przyszłym tygodniu powinny zostać dostarczone.

Od jutra sklep stacjonarny wraca do swoich starych godzin otwarcia, czyli wtorek i piątek w godz. 13.00-19.00.

W najbliższych dniach także nastąpią zmiany na stronie terminarza kursów. Zmienią się także opisy niektórych kursów. Niektóre z nich zostaną zmodyfikowane i pojawią się w nowych formach. Jak zwykle co jakiś czas zmieniam ich formuły, bo rynek się stale zmienia, a poza tym ja nie lubię robić ciągle tego samego.

W najbliższą sobotę zapraszam na kurs podstawowy decoupage klasyczny. godz. 11-17.30. Osoby chętne zapraszam do zapisu. tel. 508 26 26 32.

 

Osoby, które pytają o szkołę informuję, że jeżeli zbierze się odpowiednia liczba osób zajęcia rozpoczną się w pierwszym tygodniu października (tydzień 30.09- 05-10.)

********************

U nas w Warszawie była dzisiaj jeszcze piękna pogoda, ale powoli wieczorami już zakrada się jesień. Zaczyna pachnieć starymi liśćmi. Kolory przyrody nabierają czerwieni i brązów….

A ja jeszcze trochę wakacyjnie. Niektórzy pewnie zauważyli korale na jednym z poprzednich zdjęć z wakacji.

korale wykonane techniką decoupage

Korale nie są moim wyrobem. Dostałam je w prezencie od Bożenki, jednej z moich ulubionych uczennic, prowadzących warsztaty dla osób niepełnosprawnych. Są naprawdę pięknie wykonane i bardzo mi się podobają. Wykonane techniką serwetkową w moje ulubione różyczki.

biżuteria wykonana w decoupage

Nie jestem zwolennikiem decoupageowej biżuterii i jej nie robię. Jednak te korale należą do jednych z moich ulubionych letnich ozdób. 🙂

A tutaj jeszcze podczas moich letnich spacerów brzegiem morza 🙂 Już za nimi tęsknię …

korale wykonane techniką decoupage—————————————————

decoupage kurs1 thought on “KORALE DECOUPAGE i info o sklepie decoupage stacjonarnym”

  1. Witam,
    z lakierem jachtowym trzeba uważać. Przede wszystkim jest toksyczny, więc nie można go używać do przedmiotów, które będziemy użytkować do jedzenia, albo dla dzieci, poza tym wszystko, co nim pomalujemy z czasem, albo nawet od razu nabiera żółtej barwy.
    Pozdr.
    Asket

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top