Decoupage Blog i Szkoła Asket

Kuferek na kosmetyki dla elegantki i warsztaty decoupage

Jakiś czas temu odbyły się warsztaty, na którym kursantki wykonały drewniane pudełko w kształcie półokrągłej walizeczki. Temat bardzo fajny, ale pracochłonny. Niestety gdzieś zapodziały mi się zdjęcia prac uczestniczek. Jak je znajdę, to pokażę. Kuferka mojego jeszcze nie pokazywałam.

 Kuferek decoupage

warsztaty i szkolenia decoupage

SZKOLENIA PROFESJONALNE DECOUPAGE

Dzisiaj przyszła pora, aby pokazać Wam go, a raczej je, bo zrobiłam dwa, różne, choć w tym samym klimacie retro. Warsztaty jeszcze raz odbędą się pod koniec sierpnia, a konkretnie 26, w piątek od godz. 11.00 i na nie zapraszam. Prawdę mówiąc nie wiem, czy we wrześniu jeszcze będą, gdyż zależy to od ilości osób, które zgłoszą się na te w sierpniu. Jest to warsztat letni, więc w sezonie świąteczno-jesiennym na pewno już go nie będzie.

decoupage na nudę

Kuferek decoupage

decoupage terapia na stres

Warsztaty są prowadzone w formie zajęć kreatywnych, więc są dla osób zaawansowanych w technice decoupage. To oznacza, że nie wykonujemy identycznego kuferka krok po kroku, ale własną wariację, korzystając z materiałów dostępnych na kursie. (Podobnie jak tablica, czy manekin). Zdecydowałam się wprowadzić tego rodzaju warsztaty na stałe do moich zajęć. Będą one miały nazwę „warsztaty kreatywne” z dopiskiem „dla zaawansowanych”. Na tych warsztatach będziemy ćwiczyć różne techniki znając podstawy różnych metod, wykonując własne kompozycje i kolorystykę, oczywiście pod moim kierunkiem i przy mojej pomocy.

decoupage terapia na stres

Zaktualizowany terminarz warsztatów i kursów na sierpień znajduje się tutaj

W sierpniu odbędą się jeszcze warsztaty z zegarem, konewką i lampką, choć są to już tzw. „ostatnie podrygi” bowiem w jesienno-zimowej ofercie już ich nie będzie.

Po raz ostatni odbędą się warsztaty z herabaciarką – to już naprawdę ostatnia edycja transferu w tej formie na herabaciarce.

Także „kurs decoupage Ikony i złocenia” będzie zmodyfikowany. Ponieważ klientki nie chcą robić ikon postanowiłam, że co jakiś czas będzie odbywał się sam warsztat robienia ikony : krok po kroku, natomiast na kursie będziemy poznawać techniki złoceń w przy wykorzystaniu decoupage świeckiego w innych technikach niż religijna ikona. Niedługo przedstawię moją propozycję. 19 sierpnia, w piątek będzie ostatni raz kurs złoceń w starej formie.

Rezerwować miejsca na wszystkie kursy można telefonicznie: 508 26 26 32 lub mailem asket@tlen.pl.


warszawa i decoupage

1 thought on “Kuferek na kosmetyki dla elegantki i warsztaty decoupage”

  1. Baaaardzo klimatyczne! Przecudowne-śledzę Twojego bloga już drugi rok i zawsze gdy zaglądam znajduję coś nowego i pięknego:)
    Zapraszam do mnie – esstele-deco.blogspot.com/

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top