Decoupage Blog i Szkoła Asket

Kurs Decoupage Online – Solidne Podstawy cz.I i II. na Facebooku

Kurs Decoupage Online – Solidne Podstawy cz.I i II. na Facebooku

Szkoła Decoupage™  – Kurs Podstawowy Techniki Decoupage – od soboty w zamkniętej grupie na Facebooku – dostęp otrzymujesz na zawsze!

kurs decoupage
Kurs Decoupage przez internet
  • Kurs Decoupage – Podstawy cz. I Technika Decoupage Klasycznego
  • Kurs Decoupage – Podstawy cz. II Technika serwetkowa od A do Z

Zapisy na warsztaty online do Szkoły Decoupage

decoupage podstawy
Podstawy Decoupage

Szkoła Decoupage™ Online otworzyła swoje podwoje tej jesieni dla osób, które chciałyby nauczyć się profesjonalnie tej techniki i nie mają możliwości przyjechać bezpośrednio do pracowni. Nie trzeba już tracić czasu na przeglądanie niezliczonej ilości treści w internecie, bo solidne podstawy macie już jednym miejscu. Kurs prowadzę tak, jakbyście obserwowali kurs stacjonarny w mojej pracowni, z tym, że zamiast was warsztatowe prace wykonuję ja sama.

technika serwetkowa warsztaty online
warsztaty decoupage online

Niezbędne jest posiadanie swojego konta na FACEBOOKU, aby dołączyć do szkolenia. Tutaj jest nasza strona na facebooku: https://www.facebook.com/ArtSzkolaAsket/

Poniżej informacje, jak można dołączyć do grupy szkoleniowej.

Z 16 letnim doświadczeniem szkoleniowym, Art Szkoła Asket po raz pierwszy zaprasza osoby chcące zapoznać się z SOLIDNYMI PODSTAWAMI w technice decoupage do Szkoły Decoupage™ Online. Doskonale wiemy jaką wiedzę i umiejętności powinny nabyć osoby rozpoczynające swoją przygodę z decoupage. Dlatego wychodząc naprzeciw dzisiejszym wymaganiom dotyczącym coraz większemu zapotrzebowaniu na szkolenia poprzez Internet, uruchomiliśmy na Facebooku dwa pierwsze kursy online typu Masterclass z Asket, które są odpowiednikiem kursów stacjonarnych w zakresie Szkoły Decoupage stacjonarnej.

Otwieramy zapisy na Masterclass Podstawy Decoupage cz.I oraz Podstawy Decoupage Cz.II do 14 października 2019 (do godz.24ej). Po tym okresie zapisy nadal będą dostępne, jednak cena kursów ulegnie zmianie (podwyższeniu)

W skład pakietu dwóch kursów online, odpowiadającego dwóm dniom 16 godzinnego kursu stacjonarnego wchodzi:

  • Kurs Decoupage – Podstawy cz. I Technika Decoupage Klasycznego
  • Kurs Decoupage – Podstawy cz. II Technika serwetkowa od A do Z

Oba kursy to odrębne moduły, które mogą być wykupione osobno bądź łącznie, choć dla osób nie posiadających praktycznego doświadczenia zaleca się zaznajomienie się z programem obu kursów, gdyż oba to całościowe kompendium podstaw we współczesnej technice decoupage.

Program kursu Podstawy Decoupage cz. I:

Zawiera część teoretyczną jak i warsztatową, podczas której ozdabiam krok po kroku trzy przedmioty na różnych powierzchniach różnymi technikami – obrazki widoczne na zdjęciach: Wieszak, świecznik-butelka, patera na owoce.
Nauczysz się:
1. Jak przygotować swój warsztat profesjonalnego decoupażysty. Jak skompletować zestaw startowy, czyli preparaty, jakie farby, materiały i narzędzia potrzebne do dekoracji.
2. Dowiesz się o BHP pracy, czyli jak przechowywać i dbać o narzędzia i preparaty.
3. Prześledzisz podstawowy proces w technice decoupage, czyli od rozpoczęcia po wykończenie pracy.
4. Wprowadzimy trochę informacji na temat historii decoupage.
5. Nauczymy się ciekawych technik malarskich, które urozmaicą Twoje prace decoupage: wytonowanego dwukolorowego tła, techniki natryskiwania, wielokolorowego melanżowego tła czy ciemnego kolorowego tła do decoupage klasycznego.
6. Dowiemy się o rodzajach papierów do decoupage, ozdabiania różnych powierzchni jak szkło, drewno czy plastik.
7. Nauczymy się pracy i kompozycji z papierem ryżowym z nadrukiem oraz z papierem klasycznym do decoupage
8. Zapoznamy się z metodą prawidłowego wykańczania prac w decoupage.

Program kursu Podstawy Decoupage cz. II:
Jest traktowany jako kontynuacja cz.I. i jest znakomitym jej dopełnieniem. Zawiera część warsztatową opartą na części teoretycznej Podstawy Decoupage cz.I. W cz.II ozdabiamy krok po kroku trzy przedmioty na różnych powierzchniach różnymi technikami metodą serwetkową – obrazki widoczne na zdjęciach: podkładki pod kubki, mała konewka oraz doniczka.

Nauczysz się:
1. Pracy na różnych powierzchniach: krok po kroku pokazuję pracę na ceramice, drewnie i metalu.
2. swobodnej pracy z serwetką. Pracy z ręcznym przyklejaniem serwetki oraz pracy z żelazkiem do płaskich powierzchni.
3. różne zastosowanie serwetek w różnych pracach w praktyce: wycinanie, wydzieranie, oklejanie itd.
4. wykonywania kolażu serwetkowego, czyli jak łączyć różne serwetki, aby zrobić własne indywidualne artystyczne kolaże.
5 nauczysz się jak zrobić wielokolorowe ciemne tło i połączyć je z techniką serwetkową. praca z ciemym tłem w technice serwetkowej jest rzadko spotykana.
6. Nauczysz się bezzmarszczkowo przyklejać całe serwetki na duże płaskie powierzchnie,
7. Nauczysz się też prostego postarzania farbą do wykonywania serwetkowych prac (i nie tylko) w stylu vintage/shabby chic.
8. wykańczanie prac w technice serwetkowej

Każdy kurs to nagrane kilka godzin warsztatów na żywo i pogadanek na ww. tematy. Przejdziesz z Asket przez cały proces kreowania dekoracji wg poszczególnych etapów nagranych na filmach bez wycinania tak, abyś wiedziała aktualny status pracy „w toku”.

Do każdego kursu otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, w której zostaną wgrane wszystkie filmowe etapy kursu. Możesz dyskutować na grupie i na specjalnym czacie, wymieniać się wskazówkami i fotkami w zakresie omawianego tematu z innymi uczestnikami kursu.

Oba Kursy w całości będą dostępne na grupie już od 5 października 2019 od godz.10.00

Po wykupieniu otrzymasz dostęp do nagranego całego warsztatu wraz z komentarzami na zawsze. (tak długo jak będzie istniał Facebook)

UWAGA! Zapisz się na 2 kursy Podstawy cz.I i II w pakiecie, zapłacisz taniej 300 zł do 4 października, od 5 października do 14 października 320 zł

Inwestycja za pojedynczy kurs (Podstawy cz.I lub Podstawy cz.II) do 14 października: 180 zł brutto.

Zapisy: e-mail – asket@tlen.pl lub tel. 508 26 26 32 (może być sms), także poprzez wiadomość na Facebooku.

Po zapisaniu, należy wpłacić odpowiednią kwotę na podane konto, które podaję w odpowiedzi na zapisy, oraz wysłać do Magdalena Asket zaproszenie do grona znajomych, aby można było dać dostęp do grupy z kursem.

świecznik z butelki decoupage
butelka decoupage

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top