Decoupage Blog i Szkoła Asket

Kursowe Inspiracje Decoupage

Ostatnio zdarza mi się, że znikam z netu jak kamfora… niestety chciałabym, aby doba miała przynajmniej jeszcze dodatkowe 12 godzin, ale wtedy trzeba by było przenieść się na inną planetę…Ja natomiast obiecałam sobie, że w tym roku będę zajmować się także czymś odmiennym od decoupage, bo do tej pory od kilku lat non stop niczym innym się nie zajmowałam. Zatem wybaczcie tak długą nieobecność.

W każdym razie na pewno już teraz wracam, bo co najważniejsze miałam zrobić – zrobiłam.

Jutro pojawią się informacje o nowościach w sklepie. W piątek planuję spotkanie dla decoupażystów, jak zwykle ok. 17.30. A w sobotę planuję popołudnie z inspiracją, o której napiszę w piątek.

A dzisiaj aby ubarwić ten nudny post paroma zdjątkami proponuję pokazanie Wam kilku prac moich uczniów z niektórych warsztatów. Zdjęć mam poupychanych w kompie całe stada i niestety nie zawsze mogę je znaleźć, kiedy potrzeba, ale te jakoś się nie zagubiły 🙂

Jedna z ostatnich prac, to decoupage malarski na wazonie na ciemnym tle, bardzo ładna kompozycja i kolor tła.

decoupage malarski na ciemnym tle

decoupage malarski na ciemnym tle

To natomiast inny rodzaj decoupage malarskiego na drewnianym wieszaku:
Wieszak dekupaż malarski

Można nazwać te prace także malarskim decoupage, ale „collage w stylu vintage” lepiej do nich pasuje. Oto kilka prac uczennic na płótnie, czyli na blejtramie:

Decoupage collage obraz na blejtramie

Blejtram decoupage

Warsztat na blejtramie będzie powtórzony w najbliższy poniedziałek 14.10. br od godz. 11.00-17.30. Jeżeli ktoś będzie miał ochotę dołączyć do grupy, to zapraszam tel. 508 262 632. Na warsztat mogą się zgłosić osoby, które poprawnie potrafią poradzić sobie z decoupage klasycznym (czyli papierem).

obraz dekupaz z malarskimi technikami

 

W zeszłym tygodniu pojawił się już terminarz kursów i warsztatów świątecznych na październik, listopad i grudzień tutaj:

Na razie jeszcze kilka nowych kursów nie zostało wstawionych, ale będą sukcesywnie pojawiać się wraz z dekoracjami, które będę robić.

Pozdrawiam serdecznie

Asket

 

—————————————————

decoupage kursZostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top