Decoupage Blog i Szkoła Asket

Wyzwanie z Nagrodą: „Koszyczek na Truskawki” z Papierami Asket

Wyzwanie z Nagrodą: „Koszyczek na Truskawki” z Papierami Asket

Cześć, kreatywna duszo!

Romantyczne papiery Asket

Mam przyjemność zaprosić Cię do letniego wyzwania „Koszyczek na Truskawki” z papierami Asket! To świetna okazja, aby połączyć wakacyjny wypoczynek z twoją pasją do tworzenia. Twoje zadanie? Ozdób zwykłą łubiankę na truskawki za pomocą naszych cudownych papierów Asket i stwórz magiczne dzieło!

sklep dekupz

Dlaczego dekorowanie zwykłej łubianki się opłaca?

 • Po pierwsze robisz fajną dekorację „z niczego”
 • Dekorujesz coś, co nic nie kosztuje, zwykle wiele osób pozbywa się po sezonie truskawkowym swoich koszyczków.
 • Masz ekologiczne podejście tzw. 0 waste, z którego możesz być dumna!
 • Koszyczek udekorowany zyskuje drugie życie i możesz go wykorzystać do wielu innych rzeczy, np. do trzymania doniczek na zioła, lub np, do trzymania swoich decoupageowych przydasi jak pędzle czy konturówki. Ja Zrobiłam już ich z 8 – i każdy znalazł swoje zastosowanie w mojej pracowni i domu
 • Jeżeli uprawiasz ogródek, możesz podarować taki wypasiony koszyczek wraz z owocami ze swojego ogrodu – obdarowany ucieszy się podwójnie, i na pewno nie wyrzuci koszyczka od Ciebie 🙂
sklep dekupz

Jak to działa?

sklep dekupz

Masz czas do 7 lipca 2024 roku (niedziela), aby stworzyć koszyczek ozdobiony papierami z naszej DOWOLNEJ kolekcji.
Szczegółowe zasady i regulamin wyzwania znajdziesz poniżej na naszym blogu.
O zwycięstwie zadecyduje max liczba głosów w ankiecie przeprowadzonej w grupie Asket.Blog na Facebooku

sklep dekupz
sklep dekupz

Co zyskasz?

sklep dekupz
sklep dekupz

Nagrodą główną jest najnowsza kolekcja papierów Asket o wartości 500 zł z przesyłką!
Możliwość pokazania swoich talentów na naszym blogu i fanpage oraz pokazanie swoich prac szerszemu gronu!

Jak wziąć udział?

sklep dekupz
 • Podziel się swoimi dziełami na Facebooku, oznaczając nasz fanpage (kliknij link) Art Szkoła Asket Decoupage i Stylizacja Mebli, Warsztaty i Szkolenia
 • Zaobserwuj naszą stronę na Facebooku: Art Szkoła Asket
 • Udostępnij na swoim profilu informację o udziale w wyzwaniu „Koszyczek na Truskawki” z hashtagiem #KoszyczekNaTruskawki.
  Stwórz i opublikuj swoje dzieło, oznaczając naszą stronę i podając numer papieru Asket użytego do dekoracji.
sklep dekupz

Nie musisz być artystą, aby wziąć udział. Wyzwanie skierowane jest zarówno do początkujących, jak i doświadczonych, którzy chcą zainspirować innych swoją kreatywnością.

Rozwiązanie małej zagadki!

Romantyczne papiery Asket

Dla wszystkich ciekawych rozwiązania zagadki jaki koszyczek ozdobiłam dodatkowo dla Was na to wyzwanie: Postawiłam tym razem na stokrotki, z papieru RD476 które idealnie wpisały się w tegoroczny letni klimat mojego ogrodu 🙂 Prosty koszyczek, który malowałam tylko godzinę, a jaka satysfakcja!

sklep dekupz
Romantyczne papiery Asket
Romantyczne papiery Asket

Regulamin Wyzwania na Facebooku – „Wyzwanie – Koszyczek na Truskawki”

 1. Organizatorem wyzwania jest „Art Szkoła Asket” vel „Octava”, z siedzibą w Leśnym Zakątku 4, Stanisławów Pierwszy
 2. Wyzwanie rozpoczyna się 19.06.2023 i kończy się 07.07.2023 do godz.24.00.
 3. Aby wziąć udział w wyzwaniu, uczestnicy muszą spełnić następujące warunki:
  • Zaobserwuj naszą stronę na Facebooku: https://www.facebook.com/ArtSzkolaAsket/  „Art Szkoła Asket Decoupage i Stylizacja Mebli, Warsztaty i Szkolenia”
  • Udostępnij na swoim profilu informację, że bierzesz udział w wyzwaniu „Koszyczek na Truskawki”.
  • Opublikuj swoją własną twórczą dekorację kompletu składającego się z minimum dwóch przedmiotów z dowolnych papierów Asket Collection
  • Oznacz naszą stronę na Facebooku: „Art Szkoła Asket Decoupage i Stylizacja Mebli, Warsztaty i Szkolenia” na zdjęciu Twojego kompletu.
  • W opisie zdjęcia podaj numer papieru Asket, którego użyłaś do dekoracji oraz
  • w opisie też użyj hashtagu #KoszyczekNaTruskawki
 1. Wyzwanie jest otwarte dla osób zamieszkałych w Polsce i w Europie. Uczestnicy muszą być pełnoletni lub mieć zgodę rodziców lub opiekunów prawnych.
 2. Publikacje muszą być oryginalne i należy do nich dołączyć krótki opis, w którym opisane są inspiracje, techniki, użyte materiały itp.
 3. Jedna osoba może zgłosić dowolną liczbę kompozycji, jednak każda kompozycja będzie traktowana jako oddzielny wpis konkursowy.
 4. Nagrodą główną jest zestaw papierów z serii RD i RDN za kwotę 500 zł z przesyłką. Nagroda nie podlega wymianie na gotówkę lub inne produkty.
 5. Wyłonienie zwycięzcy nastąpi po przez głosowanie (przez 48 godzin) w ankiecie w grupie asket.blog na Facebooku po zakończeniu wyzwania. Zwycięzca zostanie wybrany na podstawie największej liczby głosów. Decyzja ankietowego jury będzie ostateczna i niepodważalna.
 6. Zwycięzca zostanie powiadomiony w ciągu 7 dni od zakończenia wyzwania poprzez wiadomość prywatną na Facebooku. Jeśli zwycięzca nie odpowie w ciągu 7 dni, nagroda zostanie przekazana kolejnej osobie.
 7. Organizator zastrzega sobie prawo do udostępnienia publikacji uczestników na swojej stronie www,  na Facebooku i innych mediach społecznościowych w celach promocyjnych i marketingowych, z zachowaniem odpowiedniego oznaczenia autorstwa.
 8. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek problemy techniczne, awarie, utratę danych lub inne okoliczności uniemożliwiające udział w wyzwaniu.
 9. Niniejsze wyzwanie nie jest w żaden sposób sponsorowane, wspierane ani administrowane przez Facebook. Uczestnicy dostarczają swoje informacje organizatorowi, a nie Facebookowi.
Romantyczne papiery Asket
Romantyczne papiery Asket
Romantyczne papiery Asket

Do wyzwania zapraszam wszystkich, szczególnie tych, którzy nigdy nie pokazali swoich prac w internecie. Odważcie się! Do odważnych świat należy!

koszyczek na truskawki z papierem ryżowym

Do dzieła!

#KoszyczekNaTruskawki

Zgłoś się już teraz i pozwól, aby Twoja kreatywność zaistniała w naszej wspólnej podróży przez czerwiec! Niech wiatr twórczości niesie Cię do zwycięstwa! ✨

sklep dekupz

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące wyzwania lub regulaminu, proszę o kontakt  poprzez wiadomość prywatną na Facebooku lub e-mail asket@tlen.pl

W sklepie od tygodnia mamy wiele prześliczynch letnich nowości papierowych! Zapraszamy!

Przechodzę do sklepu z nowościami
sklep dekupz
sklep dekupz
sklep dekupz

Na zdjęciach są koszyczki z papierami:

Niebieski z różami ED lub RD 364, Różowy: ED028, Czerwony: RD473, Z aniołkiem: RD344, Ze stokrotkami: RD476, koszyczek z bluszczem to kolaż serwetkowy z kilku serwetek.

sklep dekupz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top