Decoupage Blog i Szkoła Asket

Manekiny Uczennic z Pracowni Asket/Wakacyjny Kurs z Manekinemi

Tak jak obiecałam, wstawiam fotki ostatecznej odsłony manekinów, uczennic ze Szkoły Decoupage (tutaj są wcześniejsze fazy prac z manekinami )

manekiny ozdobne wykonane techniką klasycznego decoupage

korpus manekina dekupaż

manekiny ozdobne shabby chic - vintagemanekiny ozdobne shabby chic - vintagemanekiny ozdobne shabby chic - vintage

manekiny zostały ozdobione moimi papierami z kolekcji ED:124 i ED130

papier do decoupage Asket Design Collectionpapier do decoupage Asket Design Collection

manekiny ozdobne shabby chic - vintagemanekiny ozdobne shabby chic - vintagemanekiny ozdobne shabby chic - vintage

Przez okres wakacyjny mam zaplanowane kilka ciekawych zajęć, między innymi 6 dniowy kurs bombkowy – „Szkoła Decoupage – Christmas Edition”, który odbędzie się 4-9 lipca, o którym napiszę już niebawem,

Wakacyjne Warsztaty Szkoleniowe Decoupage „Seminarium z Manekinem”

Natomiast tym osobom, które z różnych powodów nie mogą uczestniczyć w zajęciach w Szkole Decoupage, a które chciałyby wykorzystać twórczo swój urlop w okresie wakacyjnym i spodobał się pomysł samodzielnego ozdobienia manekina u mnie w pracowni zapraszam na 3 dniowe warsztaty „Seminarium z Manekinem”, które planuję w dwóch opcjonalnych terminach:

20-22 lipca lub 25-27 sierpnia. Każdy z terminów uruchamiam, pod warunkiem zapisania się na każdy termin minimum dwóch osób. (w przypadku nieuruchomienia kursu zwracam całą zaliczkę)

Na warsztatach ozdobimy sam korpus manekina (bez nogi), naturalnej wielkości o rozmiarze 36-38.

Zaplanujemy jego kompozycję, czyli rodzaj i rozmieszczenie wzorów, kolorystykę itd., a następnie „wdrożymy nasz pomysł w życie”, czyli pomalujemy, poprzyklejamy, domalujemy, docieniujemy naszego manekina i całego do lakierowania zabierzemy ze sobą do domu.

Wykorzystamy do niego do wyboru papiery klasyczne z całej kolekcji Asket – (nie z serwetek) , aby nasz manekin był  naprawdę niepowtarzalny.

Całość 3 dniowych wakacyjnych warsztatów wraz z manekinem i materiałami** to inwestycja 650 zł*. Osobom przyjezdnym mogę polecić niedrogi hotel.

Rezerwacji na kurs należy dokonać poprzez tel. 508 26 26 32508 26 26 32 oraz poprzez wpłatę 300 zł zaliczki na konto podane na stronie www. pasjadecoupage.pl tutaj w linku

Uwaga! Kurs ten polecam tylko dla osób, które znają i stosują technikę decoupage od jakiegoś czasu.

Osoby, które nie mają doświadczenia z decoupage są proszone o rozważenie tego, iż nie jest to łatwa i prosta technika (wbrew powszechnej opinii) i brak doświadczenia w dekorowaniu może skutkować niekoniecznie pożądanymi efektami. Szczególnie manekin jest dużą i trudną do dekorowania powierzchnią, zatem nie należy rozpoczynać swojej przygody z decoupage od dekoracji najtrudniejszego przedmiotu.

_____________________

* normalnie kurs kosztuje 740 zł plus papiery oraz bez manekina
** w skład materiałów nie wchodzi krakelura, złocenia, lakiery z efektami specjalnymi oraz pasty strukturalne.

Serdecznie zapraszam

Asket.

P.S.

W najbliższą sobotę 6.06 będę prowadziła warsztaty „Zegar w stylu Vintage”, a w niedzielę  7.06 „Wiosenna metalowa konewka z efektem malowanej koronki”, – jeżeli ktoś chce dołączyć do nas, to zapraszam, można się zapisać. tel. 508 26 26 32508 26 26 32

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top