Decoupage Blog i Szkoła Asket

Całkiem Nowe Farby i Ryżowe Papiery a.d.2022 u Asket

Całkiem Nowe Farby i Ryżowe Papiery a.d.2022 u Asket

~~ Jakie Nowości Na Wiosnę u Asket ~~

Przyznam się Wam, że od kilku tygodni sytuacja za naszą granicą nie nastrajała do pracy kreatywnej. Jednak po pierwszym szoku, niedowierzaniu i pierwszych zmartwieniach zdałam sobie sprawę,  że wszystkim złym siłom chodzi o to, aby nas sparaliżować, aby strach rozsiać do szpiku naszych kości. Nikomu nie pomogę, jeżeli będę zamartwiała się tym, na co nie mam wpływu.

farby Asket

Od kilkunastu lat swoją pracą i tworzeniem piękna wokół pomagałam wielu osobom odciąć się od szarej rzeczywistości. Postanowiłam, że złe siły mi w tym nie przeszkodzą! Inspirowanie i zarażanie dobrą energią do kreatywnego działania, aby choć na chwilę odciąć się od okropieństw tego świata to moja misja i będę ją kontynuować, póki będą na to warunki, póki możemy się kontaktować i póki chcecie mnie oglądać/wysłuchać!

Romantyczne papiery Asket

Dobroć i piękno zawsze wygrywają! Są wpisane w kod ludzkości. Trzeba tylko ten kod cały czas podtrzymywać i aktywować w naszych umysłach, nawet wtedy, gdy przed nosem zło się panoszy – ale jest to krótki taniec, bowiem stale wymaga naszej uwagi– bez tego złu odbieramy oręż!

Zło karmi się naszym strachem i lękiem – bez tego nie istnieje.

Nie bać się i nie dać się zastraszyć, myśląc zawsze że będzie dobrze – nawet, gdy nic na to nie wskazuje – przekonałam się o tym wielokrotnie!

Romantyczny dom Asket

~~ Nowe Farby i Ryżowe Papiery kolekcja Farb Asket  ~~

Romantyczne papiery Asket
Romantyczne papiery Asket

Jako terapia kolorami, tryskająca radością i inspirująca do kreatywnego tworzenia powstała kolekcja nowych farb akrylowych do decoupage oraz przeróżnego malowania – także mebli.

W tym roku wybrałam 7 pięknych świetlistych, nowych kolorów, które powstały podczas poszukiwania inspiracji do wnętrz w moim domu.

  • Turkus i róż to dwa główne akcenty kolorystyczne i wiodące w moich tegorocznych wnętrzach głównie w salonie i jadalni.

  • Delikatny Beż i Szarość nawiązują do wnętrz w stylu Shabby Chic,

  • Kolory: żółty, błękitny i zielony – to obowiązkowe kolory w każdym wiosennym wnętrzu! Wszystkie kolory wybrałam jako czyste, bez zszarzałości, dlatego pięknie się ze sobą komponują!

Romantyczne papiery Asket

Zestaw w całości będzie sprzedawany jako wersja limitowana – do końca kwietnia br.

Zamawiam Zestaw Pastelowy 22 Sklepie

Poniżej i powyżej możecie obejrzeć zdjęcia farb, a dodatkowo powstały także papiery ryżowe na okoliczność wielkanocnych dekoracji

~~ Papiery ryżowe to nowość w mojej pracowni – dopiero rozpoczynam kolekcję ~~

papiery ryżowe Asket

Cieniutki papier ryżowy bez włókien – na zdjęciu widać prześwitujące przez niego słońce. Nie wymaga namaczania, można go także wydzierać – znakomicie wtapia się w białe tło.

Romantyczne papiery Asket

Papier ten będzie sprzedawany w kilku kolekcjach – na początek kolekcja wiosenna – W czyli RW – jako oznaczenie. To dlatego kolekcja „W” papierów klasycznych została wycofana: papiery ryżowe na obłe powierzchnie jak jajka i wydmuszki są chętniej kupowane do ozdabiania.

Przejdź do Papierów Ryżowych w Sklepie
Romantyczne papiery Asket

~~  Oprócz Papierów Ryżowych do Jajek powstała także kolekcja Kartonów do Jajek z Pleksi~~

Na początek powstało 10 kartonów jako przekładki do jajek z plexi 10-11 cm. To kartony analogiczne do kółek karonowych do bombek z pleksi. Kartony można używać także jako tagi do prezentów oraz do ozdabiania klamek, okien i np. żyrandoli – analogicznie jak w przypadku bombek.

~~  Oprócz nowego zestawu pastelowego do kolekcji moich farb dołączyły także dwie nowe farby ~~

  • Farby będą sprzedawane pojedynczo!

nr 125 – niebieska stal – zszarzały niebieski stalowy bardzo stonowany piękny kolor

nr 117 – żółty len – kolor także przytłumiony, nadający kolorowi żółtemu akcentu w stylu Vintage!

Oba kolory pięknie się dopełniają!

Romantyczne papiery Asket
Zobacz Wszystkie Nowości w Sklepie
Romantyczne papiery Asket
Zamawiam Zestaw Pastelowy 22 Sklepie
pastelowy-zestaw-farb-akrylowych

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top