Decoupage Blog i Szkoła Asket

Nowe papiery decoupage do bombek z serii Asket collection

Kochani, nie odzywam się ostatnio, bo nadganiam sprawy związane ze świętami. Robię wszystko na raz. W piątek otrzymam dostawę plastikowych bombek, więc będzie można już powoli robić zakupy świąteczne.  Już niedługo będą nowe papiery ryżowe, a na początek 14 nowych wzorów świątecznych papierów do bombek mojej produkcji.

Na razie większość wzorów to koła do bombek w środku oraz do płaskich na zewnątrz, ale będą jeszcze nowe wzory nie tylko tego rodzaju. Poniżej wstawiam kilka wzorów, a pozostałe można zobaczyć i ew. zakupić tutaj

Pod linkami menu głównego na mojej stronie pasjadecoupage.pl są strzałki, dzięki którym można zobaczyć całą kolekcję. Piszę o tym, bo często niektóre osoby nie widzą tych strzałek – „poprzednia strona – kolejna strona” i nie umieją się poruszać po galerii. Tak niestety jest zbudowana i linki te są mało widoczne.

 

papier do decoupage

papier do decoupage wzory świąteczne

papier do decoupage

papier do decoupage

Jak można zakupić papiery jest napisane tutaj

*****

Najbliższe Kursy Decoupage

Jeśli chodzi o najbliższy terminarz kursów, to niestety nie mam kiedy go uzupełnić całkowicie.

W najbliższym dniu jutro odbędzie się Kurs Decoupage Malarski II, a w czwartek od godz. 11.00 będzie blejtram collage w stylu shabby chic.

W piątek Kurs decoupage z crackle, a w sobotę 28go września Kurs Podstawowy I stopień – decoupage klasyczny – dla początkujących.

Natomiast w niedzielę zaczynamy już świąteczne bombkowanie – Kurs robienia bombek I. Wszystkie opisy kursów są na stronie pasjadecoupage.pl

Chętne osoby proszę o zgłaszanie się tel. 508 26 26 32 lub e-mailem.

pozdrawiam serdecznie

Asket

—————————————————

decoupage kurs1 thought on “Nowe papiery decoupage do bombek z serii Asket collection”

  1. Piękne papiery.. Blog to nieustająca inspiracja- zaczęłam właśnie myśleć o świętach:)) Pozdrawiam serdecznie

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top