Decoupage Blog i Szkoła Asket

NOWE PAPIERY NA GWIAZKE – plus prezent gratis! – instagram

Przyszła pora na to, aby zaprezentować pierwsze papiery Asket Design Collection GWIAZDKA 2015, które powstały prawie na gorąco na moim laptopie :). Kilka nowych wzorów, ale na początek wzory trochę zmodyfikowane, z których zdążyłam zrobić taką oto bombkę, wzory z kółek idealnie nadają się do przeniesienia techniką transferu na płaską bombkę-medalion.

Bombka z papieru Asket

Kto umiejętnie potrafi przykleić papier na taką powierzchnię może uniknąć transferu, ale nie każdy to potrafi. Po bokach użyłam mojej pasty śniegowej granulowanej własnej produkcji, którą można kupić w moim sklepie stacjonarnym.

Bombka z papieru Asket

papier do decoupage, papier klasyczny, papier AsketTten wzór jest także w odcieniu niebieskim w porównaniu z oryginałem, który jest żółty:

papier do decoupage, papier klasyczny, papier AsketI dwa wzory w kolorach VINTAGE:papier do decoupage, papier klasyczny, papier Asketpapier do decoupage, papier klasyczny, papier AsketTo całkiem nowe papiery, które były już wykorzystane w pierwszej połowie roku przez moje kursantki na „Christmas Edition”, z tego papieru zrobiłam takie oto bombki złocone, które będzie można zrobić na kursie w listopadzie:
Bombki ze złoceniami z zegarami Asket

papier do decoupage, papier klasyczny, papier Asket

papier do decoupage, papier klasyczny, papier AsketBN 130 To są koła do bombek medalionów 11,5cm, jest także kartonpapier do decoupage, papier klasyczny, papier Asketpapier do decoupage, papier klasyczny, papier Asketpapier do decoupage, papier klasyczny, papier Asketpapier do decoupage, papier klasyczny, papier Asketpapier do decoupage, papier klasyczny, papier Asketpapier do decoupage, papier klasyczny, papier Asketpapier do decoupage, papier klasyczny, papier Asketpapier do decoupage, papier klasyczny, papier Asketpapier do decoupage, papier klasyczny, papier Asketpapier do decoupage, papier klasyczny, papier Asket

Zostały jeszcze trzy papiery co prawda z kolekcji ED, ale doskonale nadają się na romantyczne medaliony choinkowe, które można było zobaczyć na filmie z Edycji świątecznej Szkoły Decoupage:

medaliony z damą- szkoła decoupage

Klasyczny papier do DECOUPAGE

Klasyczny papier do DECOUPAGEKlasyczny papier do DECOUPAGE

 

oraz jeden karton, czyli z serii K: 130

papier do decoupage, papier klasyczny, papier Asket

 Papiery można zakupić u mnie bezpośrednio w pracowni, w Warszawie lub przez internet – poniżej jest link i warunki dostawy. Kto jeszcze nie widział mojej pracowni, w linku powyżej, można zobaczyć zdjęcie 360 stopni jak wygląda i gdzie się mieści (google street view)

 KOLEKCJA BN    KOLEKCJA W    KOLEKCJA ED

KOLEKCJA K

link do papierów- warunki dostawy

 

Uwaga! Do 15 listopada można wygrać prezent!

fartuch

Jeszcze mały przedświąteczny prezent dla klientów najwięcej zaopatrujących się w moje papiery. Dwie osoby, spośród osób, które do 15 listopada zakupią największą ilość moich papierów (bez znaczenia z której kolekcji) otrzymają gratis po fartuszku z Art Szkoły Asket. Nazwiska osób podam 16-17 listopada. Fartuszek wysyłam na mój koszt.

Tym razem kolor fartuszka to szary.

fartuch

Od jutra włącznie do wtorku wyjeżdżam w ciekawą podróż służbową. Osoby, które chciałyby się dowiedzieć gdzie i po co jadę, oraz co tam będę robić zapraszam na mój profill na instagramie, kto jeszcze nie założył tam konta, to powinien to zrobić 🙂

Instagram to międzynarodowy serwis na którym prezentuje się głównie zdjęcia, np. z podróży, ciekawe fotografie. Prostota tego portalu polega na tym, że za pomocą jednego kliknięcia klawiszem w telefonie można dzielić się z innymi swoimi zdjęciami z całym światem, np. ciekawymi widokami, co porabiamy obecnie, albo co ciekawego zajmuje właśnie naszą uwagę. Postaram się podzielić się z Wami ciekawostkami z mojej podróży .

Mój profil na instagramie:

http://instagram.com/magdalenaasket

 

Zapraszam serdecznie i pozdrawiam

Asket

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top