Nowe papiery na kartonach już dostępne/ Wtorkowy pokaz Tupperware

||Nowe papiery na kartonach już dostępne/ Wtorkowy pokaz Tupperware

Od wczoraj została wstawiona na stronę oferta do sprzedaży kartonów do bombek i ozdób choinkowych, z kolekcji „K” tutaj.

Natomiast we wtorek, 9 września, od godz. 17.00 zapraszam na fajny pokaz sprzętu AGD firmy Tupperware. Sama już nie mogę się doczekać, co za fajne niespodzianki nas czekają.

Party Tupperware

Zdjęcie z internetu

Pokaz poprowadzi bardzo sympatyczna Alicja, która dla wszystkich osób, które przyjdą na pokaz przygotowała drobne upominki.

Pokaz jest całkowicie darmowy i do niczego nie zobowiązuje.  Co prawda na pokaz potwierdziło już przybycie kilka osób, ale jeżeli ktoś z Was chciałby do nas dołączyć i spędzić kilka godzin w sympatycznym gronie przy herbatce, serdecznie zapraszam.

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego nowego tygodnia

Asket

P.S.

Firma Tupperware jest jednym z pięciu największych producentów sprzętu kuchennego na świecie. Działa od ponad 60 lat i oferuje linię niezwykle trwałych produktów, które często przekazywane są z pokolenia na pokolenie. Oferta obejmuje serię produktów do przygotowywania, gotowania, pieczenia i serwowania potraw oraz liczne pojemniki do transportu i przechowywania produktów.
Więcej informacji na stronie: www.tupperware.plOne Comment

  1. Marcela 11 września 2014 at 01:25 - Reply

    super:) uwielbiam tą firmę!

Napisz komentarz