Decoupage Blog i Szkoła Asket

Nowe Papiery Świąteczne do bombek i ważne info

Przychodzi taki czas w życiu, że aby pójść do przodu i dalej się rozwijać trzeba coś radykalnie zmienić. 

Niniejszym ogłaszam, że moje życie i pracownia przy ul. Puławskiej 103 powoli dobiega końca.

Wszyscy moi kursanci przez ostatni rok mieli okazję obserwować moje zmagania z poszukiwaniem nowego lokum na moje nowe życie, a także na miejsce dla nowej pracowni, bowiem te dwie dziedziny mojego życia są jak u niewielu prawie jednym.

Od kilku lat moja pracownia zaczęła „pękać w szwach”, zaczęło brakować miejsca na moje nowe pomysły, prowadzenie sklepu internetowego, w pewnym momencie miałam wrażenie, że drepczę w miejscu. Zatem od zeszłego roku zaczęłam rozmyślać o zmianie miejsca na dom i pracownię.

Brak wpisów na blogu, mniej zajęć w kalendarzu szkoleń oraz rzadkie zaglądanie na moje strony i odpisywanie na maile było nie bez przyczyny. Większość czasu niestety pochłaniało mnie poszukiwanie nowego domu a już potem, załatwianie niezliczonej ilości formalności. Przyjeżdżając do domu najczęściej jestem tak zmęczona, że nawet nie mam siły włączyć komputera. Musicie mi to wybaczyć. Na pewno już w niedługim czasie to się radykalnie zmieni.

Tak się w tym roku składa że mijają mi dwie okrągłe rocznice: 10 lat prowadzenia otwartej pracowni- szkoły ze szkoleniami artystycznymi, natomiast 1 listopada minie 15 lat jak zamieszkałam w Warszawie. I właśnie od 1 listopada nowe miejsce mojego domu i pracowni także się zmieni.

Nowa pracownia będzie miała miejsce na granicy Warszawy z Białołęką, czyli w innym miejscu niż dotychczas. Osoby przyjeżdżające spoza Warszawy będą miały autobus odjeżdżający z spod metra, a także możliwość noclegów nieopodal.

O szczegółach napiszę wkrótce.

Natomiast przez wrzesień i październik pracownia jako sklep będzie tylko czynna na telefon 508 26 26 32, ponieważ bardzo dużo czasu spędzam na urządzaniu nowego domu, a czas goni.

 Poniżej kolekcja nowych papierów na Boże Narodzenie, można już zamawiać internetowo,

Natomiast w dniach: 24-29 września odbędzie się 6 dniowy kurs Bombkowy „Szkoła Decoupage _ Wydanie Świąteczne” –  na które można się jeszcze zapisać (tel. 508 26 26 32). Jutro podam poszczególne warsztaty w poszczególne dni, gdyby ktoś chciał skorzystać z pojedynczego kursu. Warto jednak wybrać się na całość bo robimy bardzo różnymi technikami aż 18 przedmiotów świątecznych. No i jest to ostatnia okazja, aby wybrać się na Puławską 🙂

W najbliższy weekend odbędzie się także II etap SZkoły Decoupage w trybie weekendowym.

17.09 w sobotę będziemy poznawać technikę DECOUPAGE PRINT ROOM – wykonamy 2 prace

18.09 w niedzielę będziemy poznawać technikę DECOUPAGE z TEchniką Decorative PAINTING – wykonamy 2 prace

Na każdy kurs można się także zapisać na pojedynczy dzień – koszt 1 kursu to 280 zł

**********************

Z nowych papierów na rok 2016 jako jeden z głównych motywów zrobiłam świąteczne drzwi, okna i domki, jest też kilka papierów z zaśnieżoną wioską, mój faworyt – świąteczne latarenki oraz damy retro. Mam nadzieję, że się Wam spodobają.

Nowa Kolekcja papierów ASKET z serii BN i kartonów K na Boże Narodzenie 2016

Warunki zakupu papierów przez internet oraz kolekcja jest tutaj

Papiery można kupić bezpośrednio w pracowni lub przez internet tutaj

Nowa kolekcja A.D. 2016

papier do decoupage, papier klasyczny, papier Asketpapier do decoupage, papier klasyczny, papier Asketpapier do decoupage, papier klasyczny, papier Asketpapier do decoupage, papier klasyczny, papier Asketpapier do decoupage, papier klasyczny, papier Asketpapier do decoupage, papier klasyczny, papier Asketpapier do decoupage, papier klasyczny, papier Asketpapier do decoupage, papier klasyczny, papier Asketpapier do decoupage, papier klasyczny, papier Asketpapier do decoupage, papier klasyczny, papier Asketpapier do decoupage, papier klasyczny, papier Asketpapier do decoupage, papier klasyczny, papier Asketpapier do decoupage, papier klasyczny, papier Asketpapier do decoupage, papier klasyczny, papier Asketpapier do decoupage, papier klasyczny, papier Asketpapier do decoupage, papier klasyczny, papier Asketpapier do decoupage, papier klasyczny, papier Asketpapier do decoupage, papier klasyczny, papier Asketpapier do decoupage, papier klasyczny, papier Asketpapier do decoupage, papier klasyczny, papier Asketpapier do decoupage, papier klasyczny, papier Asket

Na stałe wypadają z kolekcji BN oraz K papier o nr BN/K031s a BN/K031 oraz BN/K032 zostały zmienione

 

Wszystkie kolekcje papierów:

KOLEKCJA BN  BN2  KOLEKCJA W

KOLEKCJA ED ED2 ED3 KOLEKCJA K K2 Zakup przez internet – warunki dostawy papierówPozdrawiam serdecznie

Asket

shabby chic - choinka w bladych różachZostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top