Decoupage Blog i Szkoła Asket

Nowe Papiery Wielkanocne – na jajka, wydmuszki gęsie i inne

Czas niesamowicie ucieka, już mamy prawie marzec, więc najwyższa pora zabrać się za ozdabianie jajek. Tak jak obiecałam, poniżej nowa kolekcja papierów wiosennych, dzisiaj głównie do ozdabiania wielkanocnych jajek.

W tym roku postawiłam na ptaszki i małe owale do ozdabiania wydmuszek oraz jeszcze mniejszych jajek. Polecam wykorzystać do nich metodę transferu, aby nie trzeba było rozcinać wzorów.

 

Warunki dostawy internetowej papierów Asket  

Cała kolekcja wielkanocna jest tutaj:

    KOLEKCJA WJutro, czyli we wtorek pracownia będzie czynna w godz. 13-19.00, natomiast w czwartek  26 lutego, z powodów służbowych sklep będzie nieczynny, za co przepraszam. Zapraszam do sklepu w kolejny wtorek 3 marca.

Można zaopatrzyć się w wydmuszki gęsie w pudełkach oraz jaja z pleksi.

papier do decoupage Asket Design Collection

papier do decoupage Asket Design Collection

papier do decoupage Asket Design Collectionpapier do decoupage Asket Design Collectionpapier do decoupage Asket Design Collectionpapier do decoupage Asket Design Collectionpapier do decoupage Asket Design Collectionpapier do decoupage Asket Design Collection

Dwa kolejne wzory są typowo wiktorańskie, stąd postanowiłam zrobić je w dwóch wariantach kolorowym, i w wypłowiałym, w sam raz dla stylu vintage i shabby chicpapier do decoupage Asket Design Collectionpapier do decoupage Asket Design Collectionpapier do decoupage Asket Design Collectionpapier do decoupage Asket Design Collectionpapier do decoupage Asket Design Collectionpapier do decoupage Asket Design CollectionNie wszystkie papiery są całkowicie nowe, tak jak w zeszłym roku, trochę wzorów z kolekcji ED postanowiłam zmniejszyć tak, aby nadawały się do ozdabiania np. gęsich wydmuszek. Nie są to wzory typowo świąteczne.

papier do decoupage Asket Design Collectionpapier do decoupage Asket Design Collectionpapier do decoupage Asket Design Collectionpapier do decoupage Asket Design Collectionpapier do decoupage Asket Design Collectionpapier do decoupage Asket Design Collectionpapier do decoupage Asket Design Collectionpapier do decoupage Asket Design Collectionpapier do decoupage Asket Design CollectionPrzypominam jeszcze kilka wzorów wiosennych, które można wykorzystać na duże jaja i dekoracje świąteczne:

papier do decoupage Asket Design Collectionpapier do decoupage Asket Design Collectionpapier do decoupage Asket Design Collectionpapier do decoupage Asket Design Collection

papier do decoupage Asket Design Collectionpapier do decoupage Asket Design Collectionpapier do decoupage Asket Design Collection

Papiery można zakupić u mnie w pracowni na miejscu, a także przez internet. Wysyłam dobrze zabezpieczone w dużej, kartonowej kopercie. Tutaj są warunki dostawy internetowej.

Warunki dostawy internetowej papierów Asket  

Kolekcje papierów tutaj:

KOLEKCJA BN    KOLEKCJA W

KOLEKCJA ED ED2  KOLEKCJA K

Wszystkie wzory są także tutaj

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top