Decoupage Blog i Szkoła Asket

Nowe szablony i bombki oraz trochę z minionych warsztatów

Dziękuję za wszystkie uwagi i maile dotyczące ostatniego posta, naprawdę nie spodziewałam się, że temat sabatowy tak bardzo wam się spodoba i tak bardzo jest na czasie! Nie będę jednak odpisywała na poszczególne maile dotyczące wampirowania i „babo-jagowania”, a odpiszę wszystkim w jednym wspólnym poście, co zrobić, gdy mamy do czynienia z taką osobą.

Ostatnio otrzymuję wiele, naprawdę wiele wyrazów sympatii i na pewno Wam podziękuję za wszystko w osobnym poście. Nie należę do osób wylewnych i często niezręcznie mi o tym  pisać, szczególnie w dzisiejszych czasach, gdzie może być to postrzegane jako promowanie siebie. Pewnie tak jest :), choć staram się to robić w ograniczonym zakresie, co także niektórzy mogą postrzegać jako arogancję i nieliczenie się z innymi. Taka już niestety jestem, zawsze stoję z boku i obserwuję zanim coś zrobię. Dlatego nie biorę udziału w różnych zabawach blogowych.

Teraz  o nowościach, które pojawiają się w mojej pracowni.

Cały czas pracuję bardzo intensywnie, praktycznie codziennie w pracowni mam jakieś zajęcia.

Wiem, że czekacie na fotoreportaże z kursów między innymi z Sylwią, jednak nie mogę zrobić wszystkiego od razu. Doszedł mi dodatkowy blog, trochę pracuję nad grafiką dla innych, ale o tym powiem także przy okazji.

W przygotowaniu mam kolejne warsztaty i proszę zaglądajcie na moją stronę pasjadecoupage.pl, bo tam najwięcej  o tym informacji. Na razie niestety strona wygląda jak wygląda, ale wkrótce będzie bardziej czytelna.

Najbliższe kursy i warsztaty, które odbędą się na pewno:

W najbliższym czasie, czyli jutro odbędą się warsztaty Mozaikowy Decoupage, czyli pomysł na prezent – „hustecznik dla niego”. Ten decoupage wygląda jak mozaika, ale mozaiką nie jest. Można go robić na różnych przedmiotach, a zajawkę jak to wygląda pokażę niebawem. Warsztat będzie powtórzony w grudniu, więc osoby, które chciałyby wziąć w nim udział proszę o zapoznanie się z terminarzem.

W czwartek od godz. 17.00 odbędzie się warsztat z bombką „Zimowy świat zamknięty w kuli” – pozostało jeszcze jedno wolne miejsce, a warsztat ten nie będzie już powtórzony.

W sobotę godz. 11.00 z kolei ostatni w tym roku kurs decoupage na szkle. Tym razem zrobimy talerz i wazon (zamiast butelki, czy lampionu). Obecnie przebudowuję niektóre kursy, więc lampionu na szkolenu na szkle już nie będzie. Od nowego roku będzie samodzielny warsztat wykonania lampionu z łączonych technik.

Tym razem kurs w najbliższą niedzielę sobie odpuszczam, jako ostatni dzień przed świętem zmarłych i kurs decoupage na świecy i na materiale przenoszę na 11 listopada, czyli w święto narodowe. Osoby, które zapisały się na najbliższą niedzielę proszę o kontakt w celu potwierdzenia udziału.

2 listopada we wtorek godz. 11.00 odbędzie się także ostatni kurs w tym roku kurs patchworkowy decoupage i malowanie patchworków.

4 listopada w czwartek godz. 11.00 odbędzie się kurs decoupage z crackle jedno i dwuskładnikowym

6 listopada w sobotę godz. 11.00 odbędzie się kurs podstawowy i to jedyna okazja w tym miesiącu na kurs weekendowy. Następny kurs weekendowy odbędzie się dopiero 5 grudnia.

7 listopada w niedzielę z kolei Bombkowe szaleństwo, ale nie ma już miejsc. Można ewentualnie zapisać się na listę rezerwową lub na termin: 21 listopada w niedzielę.

10 listopada w środę odbędzie się warsztat świąteczny: Zawieszka Domek z napisem  Wesołych świąt!. Ten warsztat odbędzie się tylko raz w tym roku.

11 listopada, jak wcześniej pisałam będzie kurs decoupage na materiale i na świecy. Zrobimy 3 woreczki na prezezny świąteczne i dużą świecę.

Sobota, 13 listopada od godz. 16-19.00 – odbędzie się warsztat ze mną : Bajeczny Lampion świąteczny – i są jeszcze dwa miejsca.

14 listopada godz. 11.00 odbędzie się warsztat decoupage na opak, czyli Talerz świąteczny „Wiktoriańskie święta”.

16 listopada we wtorek godz. 17.30 odbędzie się warsztat „Bajkowy Zegar Zimowy” – są jeszcze miejsca i to jedyna z jak na razie z prac świątecznych w tym roku, gdzie można nauczyć się techniki cieniowania ukośnym pędzlem.

 

To na razie byłoby na tyle. Jest w czym wybierać 🙂

W przygotowaniu cały czas jest warsztat z herbaciarką „TEA FOR YOU”, który odbędzie się na początku grudnia,  L

Ponadto, jak wcześniej wspominałam przyszły już do pracowni bombki plastikowe do dekorowania klasycznego. Zarówno zwykle, kuliste, jak i trochę kształówek.

bombki do decoupage

Kształtowych zamówiłam mało, więc jeżeli chcecie je kupić, to polecam jak najszybciej 🙂

Poniżej bombka płaska, mały sopelek i dzwonek – w sam raz na choinkę.

bombki kształtowe do decoupage

Przyszły także szablony w konkurencyjnej cenie do Stamperii. Dużo pięknych i ciekawych wzorów. MIędzy innymi z napisami i z tarczami zegarów. Szablony w cenie 14 (małe) i 24 (duże)

zł.

do decoupage

szablon z napisami

Na zakończenie, aby nie było nudno, jeszcze kilka fotek z ostatniego warsztatu z niedzieli. Tym razem z Malarskiego Decoupage. Pozdrawiam wszystkich szczególnie uczestniczki kursu: Mirkę, Kasię, obie Asie i Małgosię 🙂

fotoreportaż z kursu

jak nauczyć się cieniowań w decoupage

dama malarski decoupage

na kursie malarskim

decoupage na płótnie

Poniżej prezentacja, w której można zobaczyć trochę więcej 🙂

Wszelkie prawa zastrzeżone © Malarski Decoupage ™, Mozaikowy Decoupage™

P.S. Jutro, czyli we wtorek pracownia będzie czynna normalnie 12-18.00 , także w piątek i w sobotę.


1 thought on “Nowe szablony i bombki oraz trochę z minionych warsztatów”

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top