Decoupage Blog i Szkoła Asket

Osłonka Doniczka metalowa decoupage z herbacianymi różami

Uzupełniłam grafik kursów i warsztatów na wrzesień oraz ustaliłam termin spotkania dla miłośników decoupage na 16 września w piątek. Kilka terminów się zmieniło, między innymi bombki, które przesunęłam z piątku na sobotę. Myślę, że wielu osobom ten termin bardziej będzie odpowiadał.

Grafik jest tutaj  Można zgłaszać się na kursy najlepiej telefonicznie, gdyż do 10 września nie będę miała dostępu do internetu z powodu wyjazdu.

Wakacje się skończyły i pora zabarać się do pracy i do codziennych zajęć. Mnie się urlop troszkę przedłużył, bo wyjeżdżam na tydzień właśnie zaraz. Zauważyłam, że niektórzy jeszcze leniwie przeżywają okres wakacji na blogach. Mnie też się nie chce zaczynać nowego okresu. Chociaż po urlopie na pewno będę miała wiele pomysłów na świąteczne warsztaty i kursy.

A na osłodę suchej informacji kursowej pokazuję kolejną osłonkę, którą wykonałam dla siebie na drobne przedmioty, albo na kwiatek – jak na zdjątku.

Osłonka jest wykonana taką samą techniką jak poprzedni pojemnik na pędzle. Przyjemna technika i prosta, bo bez wycinania.

decoupage na ocynku

Jak zawsze w wakacje wykonuję trochę łatwiejsze decu, choć gorąco nie było w to lato i żałuję, bo w ogóle go nie doznałam.

decoupage z papieru ryżowegoPo przyjeździe pokażę trochę prac, które wykończyłam w trakcie okresu wakacyjnego. 

Miłego weekendu życzę Wam wszystkim, którzy tutaj zaglądacie 🙂

1 thought on “Osłonka Doniczka metalowa decoupage z herbacianymi różami”

  1. Od dawna podziwiam Pani bloga, bardzo dużo się z niego dowiedziałam i nauczyłam, jestem pod ogromnym wrażeniem Pani prac.
    pozdrawiam

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top