Patchwork Painting Ewy

||Patchwork Painting Ewy

Bardzo Wam dziękuję za tak miłe komentarze, naprawdę bardzo mi miło, dziękuję za życzenia kolejnej pięciolatki, obiecuję, że na pewno będzie jeszcze lepsza. Kocham to co robię i wierzę, że każda pasja – czyli robienie coś z miłością i determinacją nie krzywdząc innych –  zawsze zrwraca się z nawiązką.  Jestem w uprzywilejowanej pozycji, po mam okazję moją pasją zarażać też innych. Bardzo się z tego cieszę i często pokazuję na blogu prace zdolnych pań przychodzących na moje zajęcia. Oczywiście nie zawsze mam pod ręką aparat, często po prostu w pośpiechu robię zdjęcia i niewiele z tego widać. Tym razem jednak się udało 🙂

A gwoli zdolnych studentek, przedstawiam Wam prace z warsztatów Ewy, która przeszła już przez wszystkie mojej kursy, a dopiero niedawno dała się przekonać do malowania patchworkowego. Kurs miał się odbyć grupowy, ale w ostatniej chwili okazało się, że ostatecznie pozostałe panie nie mogą przyjść i kurs odbyłam tylko z Ewą. Siedziałyśmy i plotkowałyśmy przy patchworkach do dwudziestej – a efekt pracy Ewy – poniżej. Ja przez cały kurs dokańczałam mój chustecznik patchworkowy, który mieliście okazję oglądać w jednym z ostatnich postów.

Deseczkę Ewa zrobiła dla męża na walentynki – zapalonego wędkarza – stąd serducho i rybki. Kolorystyka miała być bardziej „męska”.

country painting jak malować

Druga praca to tarcza zegarowa, ale niestety nie wykończona,  nie widać ostatecznego efektu zegara, więc wygląda jak obrazek.

country painting z szablonem

technika malowania dekoracyjnego patchworków

Ewie tak spodobało się malowanie patchworków, że postanowiła podobnie ozdobić swojego manekina, którego możecie oglądać w trakcie „seminarium manekinowego”. Wkrótce pokażę kolejne zmagania z  manekinami. Już powoli widać efekty.

One Comment

  1. Tamara 7 marca 2011 at 00:36 - Reply

    !

Napisz komentarz