Decoupage Blog i Szkoła Asket

Plastikowe bombki jak szklane

Od kilku lat w czasie świątecznym różne osoby pytają mnie o zwykłe bombki, które trudno dostać w sklepach hobbystycznych. Najczęściej są styropianowe lub przezroczyste z plexi. Trudno je jednak udekorować tak, aby wyglądały jak tradycyjne szklane bombki, a to ze względu na zawieszkę, strukturę styropianu, czy składany brzeg.

Od października będę miała w pracowni do zakupienia plastikowe bombki tradycyjne – jednoelementowe, które po udekorowaniu nie różnią się od szklanych, a mają dużą zaletę: się nie tłuką.  Wyglądają jak poniżej:

plastikowe bombki do decoupage

A tak udekorowane:

bombka decoupage

Bombki są atrakcyjne cenowo w stosunku do dwuelementowych przezroczystych plexi,

Będą w różnych rozmiarach 8cm, 10, 12, 15, a także w kształcie medalionu, dzwonka i łezki.

Nie posiadam magazynu, więc bombek nie będę zamawiać dużo, więc osoby chętne proszę o zapisy tel. 508 262632, co do ilości. Ceny podam przez telefon.

1 thought on “Plastikowe bombki jak szklane”

  1. Bardzo dziękuję za inspirację i za tyle cennych wiadomości. Okazuje się, że nie trzeba wielkich nakładów w postaci kupowania drogich przedmiotów do zdobienia. Podążając za Twoimi pomysłami zrobiłam sobie pudełka dekupażowe na wycięte motywy papierowo-serwetkowe, a teraz zamierzam skorzystać z pomysłu na bombki i ozdóbki wykonane z plastiku!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top