Decoupage Blog i Szkoła Asket

Porządkowanie sklepu

Prawie cały dzisiejszy dzień spędziłam na porządkowaniu sklepu w necie. Powstawiałam trochę nowych butelek, kilka przedmiotów, opisy, zdjęcia. Mozolne i pracochłonne zajęcie.

W najbliższym czasie planuję trochę nowości na blogu. Przede wszystkim wprowadzę recenzję pozycji książkowych, szczególnie jeżeli chodzi o decu oraz rochę z zakresu rozwoju osobistego. Dlatego pojawi się zakładka „recenzje”. Nie będzie to porządny i długi opis, gdyż nie mam na to czasu, ale myślę, że krótka wzmianka o danej pozycji będzie wystarczająca.

Chciałabym także wprowadzić wpisy związane z rozmowami z osobami, które zajmują się decoupage od dłuższego czasu. Mam fajny pomysł na ankietę, którą z kilkoma zdjęciami prac oraz linkiem do jej galerii umieszczałabym w necie. Wszystko jednak zależy od tego, czy te osoby będą chciały wziąść udział w zabawie.

Mam dużo pomysłów, które najczęściej pojawiają się o 3 w nocy, kiedy nie mogę zasnąć. Niestety czasu jest ciągle za mało. Praktycznie przy samym blogu możnaby siedzieć całe dnie, aby go dopieszczać i wyszukiwać fajne rzeczy. Normalnie żyć jednak trzeba. Jeść i spać też 🙂
 
Zapomniałam dodać, że włączyłam system komentarzy pod wiadomościami i zachęcam was do wymiany swoich myśli i doświadczeń. 

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top