Decoupage Blog i Szkoła Asket

Pożegnanie choinki oraz Nowości w papierach Asket – promocja do 2 lutego!

Połowa stycznia już za nami, niektórzy już rozebrali swoje choinki. Moja postoi jeszcze sobie do 6 lutego, ale już się wstępnie z nią żegnam, pokazując Wam na blogu. 

Poniżej także wyprzedaż i promocja nowych papierów jeszcze z kolekcji bożonarodzeniowej!

choinka w stylu wiktoriańskimchoinka w stylu wiktoriańskim

W tym roku w pracowni ubrałam mniejszą choinkę ośnieżoną w stylu shabby chic. Głównym akcentem był ledwie widoczny kolor łososiowo-różowy.

choinka w stylu wiktoriańskimchoinka w stylu wiktoriańskim

Najciekawsze na niej są róże i anioły z kartonu z serii K z kolekcji Asket-Design, które wycięłam, skleiłam ze sobą oraz ozdobiłam brokatem i powiesiłam na nitkach na choince. Obecnie anioły (seria K18-21)

shabby chic - choinka w bladych różach

shabby chic - choinka w bladych różach

 shabby chic - choinka w bladych różach

Oczywiście na choince wiszą także ozdoby przeze mnie zrobione, lub postarzone, jak starzone srebrne bombki czy pobrokacone przeze mnie ptaszki.

 shabby chic - choinka w bladych różach

Korona powyżej także otrzymała „diamentowe” szkiełka, bo bez nich wyglądała dość surowo.

shabby chic - choinka w bladych różach

shabby chic - choinka w bladych różach

shabby chic - choinka w bladych różach

shabby chic - choinka w bladych różach

Tak jak w zeszłym roku przedstawiam wam całkiem nową kolekcję papierów gwiazdkowych już na rok 2016! – nowości są także w cenie promocyjnej!

 

Z nowych papierów na rok 2016 jako jeden z głównych motywów zrobiłam świąteczne drzwi, okna i domki, jest też kilka papierów z zaśnieżoną wioską, mój faworyt – świąteczne latarenki oraz damy retro. Mam nadzieję, że się Wam spodobają.

Noworoczna promocja papierów ASKET DESIGN COLLECTION z serii BN i K do 2 lutego 2016 r. do godz. 24.00

Promocja ta obowiązuje zarówno przez internet jak i w sklepie stacjonarnym

Warunki zakupu papierów przez internet oraz kolekcja jest tutaj

Warunki promocji:

Ogłaszam noworoczną promocję wyprzedażową na papiery z kolekcji bożonarodzeniowej BN – w cenie 5zł i kartonów z serii K w cenie 6zł (dotychczasowa cena to BN- 6zł i K- 8 zł)

W skład promocji wchodzi także 21 całkiem nowych wzorów bożonarodzeniowych papierów, które są udostępnione tylko na okres promocji do 2 luteago 2016 i będą dostępne w regularnej sprzedaży dopiero we wrześniu 2016 roku, więc jest okazja, aby szczególnie osoby, które chcą robić ozdoby już w połowie roku mogły zaopatrzyć się w nowości już na przyszłą gwiazdkę i to po niższej cenie. Nowe wzory są zarówno z kolekcji „BN” jak i „K”, czyli w wersji podstawowej i kartonowej

Na pozostałe papiery z kolekcji ED oraz W cena pozostaje bez zmian – czyli 6 zł

Koszty przesyłki się nie zmieniają.

Dodatkowo przy zakupie 10 szt i powyżej dokładam jeden papier wybrany przeze mnie gratis.

Papiery można kupić bezpośrednio w pracowni lub przez internet tutaj

Nowa kolekcja A.D. 2016

papier do decoupage, papier klasyczny, papier Asketpapier do decoupage, papier klasyczny, papier Asketpapier do decoupage, papier klasyczny, papier Asketpapier do decoupage, papier klasyczny, papier Asketpapier do decoupage, papier klasyczny, papier Asketpapier do decoupage, papier klasyczny, papier Asketpapier do decoupage, papier klasyczny, papier Asketpapier do decoupage, papier klasyczny, papier Asketpapier do decoupage, papier klasyczny, papier Asketpapier do decoupage, papier klasyczny, papier Asketpapier do decoupage, papier klasyczny, papier Asketpapier do decoupage, papier klasyczny, papier Asketpapier do decoupage, papier klasyczny, papier Asketpapier do decoupage, papier klasyczny, papier Asketpapier do decoupage, papier klasyczny, papier Asketpapier do decoupage, papier klasyczny, papier Asketpapier do decoupage, papier klasyczny, papier Asketpapier do decoupage, papier klasyczny, papier Asketpapier do decoupage, papier klasyczny, papier Asketpapier do decoupage, papier klasyczny, papier Asketpapier do decoupage, papier klasyczny, papier Asket

Na stałe wypadają z kolekcji BN oraz K papier o nr BN/K031s a BN/K031 oraz BN/K032 zostały zmienione

 

Wszystkie kolekcje papierów:

KOLEKCJA BN  BN2  KOLEKCJA W

KOLEKCJA ED ED2 ED3 KOLEKCJA K K2 Zakup przez internet – warunki dostawy papierówPozdrawiam serdecznie

Asket

shabby chic - choinka w bladych różach

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top